1-700-70-10-88 התחברות חודשיים חינם מ-ע-כ-ש-י-ו

עסק קטן – חמישה יתרונות משמעותיים שרשת לינקדאין מציעה לך

אם אתה בעל עסק קטן המציע שירותים לבעלי עסקים אחרים, וקהל ההייטק הוא הקהל המרכזי שלך, כדאי שתכיר היטב את רשת הלינקדאין.

רקע

בלינקדאין פעילים למעלה ממיליון איש בישראל. ובעולם למעלה מ 300 מליון.

קהל הגולשים בלינקדאין מורכב בעיקרו מאקדמאים, בעלי ממוצע הכנסה בינוני ומעלה, נושאי תפקידים בכירים ברובם.

מה תניב לך פעילות ברשת הלינקדאין?

  1. איתור דטה עסקית

ביכולתך לעשות שימוש במנוע החיפוש החינמי של הרשת – בסרגל העליון וכן במנוע החיפוש המתקדם. ניתן לאתר אנשים לפי שמות או נושאי תפקידים בכירים לפי סוג התעשייה (אינטרנט, פיננסי, רפואי וכד') וכן לאתר נושאי תפקידים לפי שם חברה ספציפית בכל העולם. זוהי דטה עסקית יקרה מפז שעבורה אתה משלם ממיטב כספך באתרים חברתיים אחרים.

  1. מיתוג כמקצוען

רשת הלינקדאין היא עסקית טהורה. ולכן עצם ההמצאות שלך ברשת שעניינה עסקים (או היעדרות ממנה) משליכים ישירות על תפיסתך כאיש מקצוע בעיני הקהל שלך – לקוחות ולקוחות פוטנציאליים.

  1. חיסכון כספי

אין צורך לבנות דף נחיתה עסקי, לשלם למעצב, למתכנת או אפילו לבנות אתר. בעל עסק קטן הזקוק בדחיפות לאתר עסקי משלו יכול להקים פרופיל לינקדאין מקצועי, עתיר מידע, קישורים, תמונות, מצגות, וידאו וטסטמוניאלס של לקוחות וכל זה בעלות של…אפס שקלים!

  1. שמירה על קשר על לקוחות ופוטנציאליים

מי אמר שרק מיילים וכרטיסי ביקור עובדים? פגשת בכנס 20 אנשים מעניינים? שלח להם באמצעות האתר או אפליקציית לינקדאין בקשה לקשר. ברגע שתאושר (ואין סיבה שלא,הרי נפגשתם) הרי לך תחילתה של ידידות עסקית נפלאה. ברשותך כל המידע אודות אותו אדם (מייל, טלפון) ובנוסף תהיה מעודכן אודות פעילותו ברשת הלינקדאין, קבוצות מקצועיות בהן פעיל, מינוי חדש שלו בחברה חדשה ועוד מידע עסקי חשוב.

  1. קידום אורגני יעיל

אחת השאיפות של כל בעל עסק היא לתפוס בעלות על תוצאות הגוגל של שמו ושל שם העסק שלו. ככל שפעילים ביותר רשתות חברתיות כך מושג הדבר. לינקדאין, בהיותה רשת חברתית חזקה, עשויה לתרום רבות לתוצאות החיפוש שוודאי מבצעים עליך. בהנחה שאתה מעוניין שיעשו עליך גוגל יגיעו לנוכחות העסקית שלך ויעמיקו בו (ולא לאיזה טוקבק של לקוח עצבני בפורטל קיקיוני), הרי שלינקדאין תעזור לך להשיג מוניטין רשת מצויין.

לסיכום, לרשת הלינקדאין יש יתרונות להציע לבעלי עסקים קטנים: יועצים, בעלי שירותים טכנולוגיים, מאמנים עסקיים, מעצבים, בעלי חברות תוכנה ועוד. פתחו חשבון לינקדאין והיכנסו לכיכר העיר העסקית המובילה בארץ ובעולם.