1-700-70-10-88 התחברות חודשיים חינם מ-ע-כ-ש-י-ו

בינה מלאכותית בשירות מערכת INVOICE4U לניהול העסק

לא תאמינו כמה AI יעיל בתחום שלנו

בחודשים האחרונים כולם מדברים על בינה מלאכותית, באנגלית AI (Artificial Intelligence). ה-AI חדר לחיינו בקצב מהיר, למרות שבפועל המחקר בתחום הבינה המלאכותית החל כבר בשנות ה-60 של המאה ועשרים. יחד עם זאת, התחום החל להתפתח בקצב מואץ רק כאשר הטכנולוגיה הבשילה, וכיום לאחר שכולנו שמענו והתנסינו במערכות AI מתקדמות ומופלאות ביכולות שלהן כמו ChatGPT ומידג'רני אנחנו יכולים להבין מדוע חברות ותאגידים מנסים לרתום את היכולות המדהימות של טכנולוגית ה-AI לצרכים העסקיים השונים.

 

איך טכנולוגיית ה-AI יכולה לסייע לעסקים?

כדאי לדעת כי בינה מלאכותית הינה תחום במדעי המחשב, התחום עוסק ביכולת לתכנן תוכנות ומערכות מחשוב המסוגלות לפעול בדרך המציגה יכולות המתקרבות להתנהגות הבינה האנושית. כלומר מפתחים מערכות טכנולוגיות בעלות יכולת חשיבה אנושית.

ראוי לציין כי תחום ה-AI נמצא עדיין בחיתוליו והטכנולוגיה טרם הוסדרה ברגולציה. בחודשים האחרונים כולנו עדים למערכות AI מתקדמות טכנולוגית המסוגלות לבצע מגוון רחב של משימות באופן מהיר, איכותי ויעיל, למשל כתיבת פוסטים ומאמרים, עריכת תמונות, עריכת וידאו, כתיבת קוד, קידום אתרים, כתיבת עבודות סמינריוניות, שיפור קול בסרטונים, זיהוי מחלות ברפואה ועוד.

לאחר השחרור לשוק של כלי ה-ChatGPT מבית OpenAI רבים מהאנשים התוודעו לראשונה ליכולות של הטכנולוגיה החדשנית ופורצת הדרך. תוך זמן קצר החלה מלחמה בין כל ענקיות הטכנולוגיה ובראשן גוגל ומיקרוסופט, והיום אנחנו יכולים לבצע חיפושים מתקדמים במנוע החיפוש בינג המשולב ב-ChatGPT ולהיעזר בכלי הבינה מבית גוגל שנקרא בארד (Bard).

טכנולוגית הבינה המלאכותית נועדה לשפר ביצועים ופרודוקטיביות בארגונים השונים באמצעות אוטומציה של תהליכים ולמידת מכונה. לבינה המלאכותית יש יכולות מופלאות לכן מנהלים ומקבלי החלטות בארגונים מחפשים כיצד לשלב את הטכנולוגיה בחברות שלהם. יש מגוון דוגמאות להפקת תועלת מהבינה המלאכותית בתהליכי הליבה של העסק, למשל:

  • סריקה וניתוח של מאגרי מידע עצומים בגודלם על מנת לחזות התנהגות והעדפות של לקוחות וצרכנים.
  • זיהוי תמונה ואיתור סימני מחלות בעולם הרפואה.
  • ייעול תהליכי ניהול הייצור וחיסכון ניכר בהוצאות כוח אדם.
  • זיהוי והתרעה על מתקפות סייבר ופריצות אבטחה.
  • עיבוד שפה טבעית.
  • רובוטיקה.
  • שילוב AI בשרשרת האספקה.
  • שילוב כלי ה-AI בניהול פיננסים, ניהול רכש ומלאי וניהול משאבי אנוש.

בתוך כך, כבר עכשיו אנחנו יכולים להתקין תוספים שונים שיכולים לסייע לנו בעבודה השוטפת ובניהול העסק, לכן אין זה פלא כי לקוחות רבים שואלים אותנו מתי הבינה המלאכותית תשולב במערכת אינוויס4יו.

 

איך אנחנו ב-INVOICE4U רותמים את יכולות ה-AI לטובת המערכת ולמענכם?

גם אנחנו, במערכת אינוייס4יו, מודעים ליכולות המדהימות של הבינה המלאכותית, אך חשוב לזכור כי הרגולציה בתחום טרם הבשילה לכן יש יכולות שאין עדיין באפשרותנו לשלב במערכות התוכנה המובילות שלנו. כך לדוגמה, לצערנו אין עדיין אפשרות להטמיע במערכת המתקדמת שפיתחנו לניהול העסק את התוספים השונים של ChatGPT בגלל החוק המחייב אותנו לשמור על פרטי הלקוחות שלכם. אם נטמיע תוסף כמו ChatGPT למערכת שלנו המידע יכול לזלוג החוצה בקלות ולהגיע למתחרים שלכם או לגורמים לא רצויים אחרים. לכן, למרות הרצון שלנו לפרסם כמו כולם כי יש לנו תוכנה משולבת בבינה מלאכותית מופלאה, לצערנו ייקח עדיין זמן עד שנוכל להציע לכם כלים עם כל היכולות הנפלאות של ה-AI.

יחד עם זאת, בחודשים האחרונים המומחים שלנו במחלקת הפיתוח יצרו כלים בעלי יכולות מתקדמות ומעניינות שיכולים להתאים לכם. כך לדוגמה, פיתחנו מנוע חיפוש חזק ויעיל מאוד המסוגל בקליק מהיר לאחזר מידע בקלות, גם ממסמכים שהופקו בעבר ומאוחסנים בארכיון. הכלי העדכני מאפשר לשכפל מסמכים חשבונאיים בקליק מהיר והוא חוסך זמן עבודה וכוח אדם.

כמו כן, פיתחנו מערכת ייחודית מסוגה לתכנוני מס, המערכת המתקדמת מסוגלת לבצע עבורכם  אופטימיזציה לחיסכון בתשלום מיסים, זהו כלי יעיל וחשוב לניהול אופטימלי של העסק ולניהול השקעות. כלי נוסף שפיתחנו לאחרונה מסוגל לסרוק את כל החשבוניות וההוצאות של העסק, לשייך את המסמכים לפי סוג הוצאות ובקליק מהיר ניתן להפיק דוחות פיננסיים ואחרים כמו רווח והפסד, מקדמות מס הכנסה, מע"מ ועוד.

לסיכום, עסקים חייבים לעמוד בחזית הטכנולוגיה כדי להצליח ולצמוח, וגם אנחנו פועלים לשיפור המערכת שלנו ובכוונתנו לשלב כלי בינה מלאכותית שיסייעו לכם לנהל את העסק ולשפר ביצועים. אחד מכלי ה-AI שזה עתה פיתחנו נועד לשפר את השירות של מערכת אינוויס4יו והכלי מסוגל לענות של שאלות ולספק מענה מקצועי לכל בקשה דרישה להסבר על השימוש במערכת שלנו לניהול עסקים ולהוצאת חשבוניות וקבלות דיגיטליות.

עדכונים נוספים בקרוב.