1-700-70-10-88 התחברות חודשיים חינם מ-ע-כ-ש-י-ו

הנהלת חשבונות באינטרנט

רואה חשבון צמוד ב-99 ש"ח לחודש ב- http://www.ucan2.co.il

שירותי הנהלת חשבונות ייחודיים וחדשניים, אשר מתאימים לעסקים קטנים מכל תחום המוצעים באמצעות אנשי מקצוע מיומנים שיתנו לכם גב מקצועי, שקט נפשי, הכוונה, הדרכה, מענה לשאלות ושימוש פשוט בתוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט מאובטחת הרשומה כחוק במס הכנסה.
השימוש בשרות UCAN2 אינטגראלי לשרותי INVOICE4U.

הנהלת חשבונות באינטרנט

מאז התפתחות הרשת האינטרנטית וחדירתה אל עולמו של כל תושב בישראל, החלה נדידה מאסיבית אל עבר המרחב הווירטואלי הזמין כמעט בכל בית אב. כיום ניתן לבצע כל פעולה באמצעות האינטרנט: רכישת כל סוגי המוצרים והשירותים, מכירה, פרסום, ניהול חשבונות הבנק, קביעת תורים לרופא, הזמנת שולחן במסעדה, הנהלת חשבונות באינטרנט ואפילו מעבר לחברת סלולאר שונה. אין ספק כי הקדמה הכניסה אותנו אל עולם האונליין יותר מתמיד ותושבי ישראל מברכים על כך. אחת החוזקות הגדולות במיוחד והנקודה החיובית הגדולה ביותר עבור הצרכן, אותה הביא עימו המרחב הוירטואלי, היא התחרות הבריאה בין העסקים, אשר גרמה להורדת מחירים חדה מאוד. תודות לנגישות ולעובדה שמיטב הסוחרים והחברות, מציגות את מרכולתן לעיני כל, המתחרים החלו מורידים מחירים בכדי להיות אטרקטיביים יותר ולמשוך את הלקוחות אל חיקם.

היתרונות לבעלי העסקים

נדמה כי הצרכנים הם המרוויחים היחידים מחדירתה של הרשת באופן כה מאסיבי לחיינו, אך לא כך הדברוגם בעלי העסקים הם המרוויחים הגדולים. אחד הדברים המנדטוריים של כל עסק הוא ניהול התזרים באופן מבוקר בעזרת רואה חשבון, יועצי מס או מנהלי חשבונות.בעל המקצוע האמון על ניהול החשבונות בעסק, מבצע תשלום לרשויות (ביניהן מס הכנסה, ביטוח לאומי ומס ערך מוסף) על בסיס קבוע ואין מקום לטעויות.

בעבר, כל בעל עסק, מיד לאחר פתיחת העסק רשמית, היה פונה מיד לבית הדפוס המועדף עליו, ומדפיס פנקס חשבוניות, זאת, לאחר שעבר אצל מעצב גרפי אשר עיצב לו את הפנקס.מעבר לתלאות, מדובר בהוצאה כספית לא מבוטלת. כיום, ניתן לערוך הנהלת חשבונות באינטרנט בקלות, ללא כל צורך בשימוש בנייר ולהרוויח גם את העלויות הנמוכות בנוסף לשמירה על איכות הסביבה. אחת החברות אשר מציעה שירות ניהול חשבונות היא חברת invoice4u ובאמצעותה ניתן לנהל את כל הקשור בחשבונות העסק.

יתרון נוסף עבור בעלי העסקים הוא החיסכון בעלויות, תודות לעובדה כי הניהול מתבצע במרחבי הרשת, אין צורך להדפיס את החשבוניות או לשלחם בדואר, וניתן לשלוח אותם בדואר האלקטרוני היישר אל הלקוח וללא תוספת תשלום. חיסכון זה טומן בחובו יתרונות נוספים כדוגמת שמירה על איכות הסביבה בשל שימוש מועט בנייר, חסכון בעלויות המפחית את המחיר עבור הצרכן וכמובן, עלויות נמוכות יותר של הנהלת חשבונות באינטרנט.

אם גם אתם הקמתם עסק ומחפשים אחר המקום המושלם לנהל בו את חשבונות העסק, צרו קשר עם חברת invoice4u ותגלו עולם ירוק וחדשני.

שירות ותמיכה בצ'ט אנושי תוך 5 דקות גג! נסה אותנו. לא עמדנו בהתחייבות הזו? מגיע לך חודש חינם