1-700-70-10-88 התחברות חודשיים חינם מ-ע-כ-ש-י-ו

התממשקות לאתרי WordPress

סליקה והפקת חשבוניות אוטומטיות

חיבור אתרי e-commerce בפלטפורת WordPress-woocommerce לסליקת אשראי והפקת חשבוניות אוטומטיות.
אצלנו החיבור הוא אישי ובטוח. אנו מסייעים בהטמעת התוסף ומעניקים אחריות ותמיכה שוטפת ע"י הצוות המיומן שלנו.
הסליקה מתאפשרת במגוון מסלולים אשר מתאימים לכל סוגי העסקים.
השאירו פרטים ויועץ סליקה יחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים והמסלולים בהתאמה אישית לעסק.

המסחר באינטרנט גבר באופן משמעותי בשנים האחרונות, ובמיוחד בשנה האחרונה לאור התפרצות נגיף הקורונה שאילץ רבים מהעסקים להקים חנויות אינטרנטיות ולעבור למודל השירות והעבודה מרחוק. אתר אי קומרס (אתר מכירות מקוון) מאפשר ללקוחות הקיימים והפוטנציאליים לרכוש מוצרים בחנות המקוונת, האתר פתוח מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, והלקוחות יכולים לבקר בו ולרכוש דרכו מוצרים או שירותים בשעה הנוחה ביותר עבורם, אך כדי לאפשר להם לשלם בבטחה יש להטמיע באתר המכירות מערכת סליקה.

כיום, מקימים אתרי מכירות רבים באמצעות הפלטפורמה הנוחה של וורדפרס. יש מגוון שיטות ופלטפורמות להקמת חנויות באינטרנט, אך החנויות שנבנות במערכת וורדפרס נחשבות לפופולריות ביותר מאחר ויש תבניות מוכנות וקל יחסית להקים אתר מכירות בפלטפורמה הידועה.

הקמת אתר מכירות בוורדפרס

וורדפרס היא פלטפורמה ותיקה ומוערכת לניהול תוכן, באמצעותה ניתן להקים אתרי מכירות ללא צורך בפיתוח מורכב ובידע בתכנות. היתרון העיקרי להקמת חנות בוורדפרס הוא הפיצ'רים והתוספים הרבים שהמערכת מציעה, וניתן להקים חנות אינטרנטית מתקדמת טכנולוגית ובעיצוב מקורי וייחודי, עם תוספים חשובים כמו טופס יצירת קשר מובנה, עגלת קניות ועוד. לאחר הקמת החנות בוורדפס יש לחבר את אתר האי קומרס למערכת סליקת כרטיסי אשראי ולמערכת להפקת חשבוניות אוטומטיות באינטרנט.

אצלנו, במערכת Invoice4u החיבור של המערכת להפקת חשבוניות באינטרנט הוא אישי ובטוח. הצוות המיומן שלנו מסייע ללקוחות להטמיע את התוסף הנדרש למערכת הסליקה ואנחנו מעניקים אחריות ותמיכה שוטפת על ידי נציגי השירות והתמיכה המנוסים שלנו.

הסליקה מתאפשרת במגוון מסלולים אשר מתאימים לכל סוגי העסקים, לרבות עסקים קטנים. למידע נוסף ולבחירת מסלול הסליקה המתאים ביותר לאתר המכירות שלכם הנכם מוזמנים להשאיר פרטים ליצירת קשר ויועץ סליקה יחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים והמסלולים המתאימים לעסק שלכם.

סליקה באתר וורדפרס – חיבור אתר מכירות למערכת סליקה

המערכת המתקדמת שלנו מאפשרת לכם לבנות דף מכירה, כלומר דף סליקה, אליו שולחים את הלקוחות כדי להשלים את העסקה ולבצע תשלום באינטרנט. כדי ליצור דפי סליקה יש לבחור מסלול סליקת אשראי, ולאחר הצטרפות כמנוי למסלול סליקה ניתן להקים בקלות דפי מוצר כמו באתרי אי קומרס וכך הלקוחות יכולים לשלם באמצעות כרטיס האשראי שלהם.

לאחר חיבור המערכת להפקת חשבוניות באינטרנט לאתר המכירות והצטרפות כמנוי למסלול סליקת אשראי, העסק שלכם יכול לשלוח חשבונית מס או חשבונית עסקה עם כפתור מובנה לתשלום באשראי. הלקוח מקבל את המסמך במייל או בווטסאפ, ולחיצה על כפתור תשלום מאפשרת לו לשלם באמצעות כרטיס האשראי שלו ולאחר התשלום הוא מקבל אוטומטית קבלה או חשבונית מס קבלה.

חשוב לציין כי הטמעת מערכת סליקה באתר וורדפרס משפרת את השירות ללקוחות העסק ומאפשרת להם לשלם בדרך נוחה, מהירה ובטוחה. סליקה באתר וורדפרס מאפשרת ללקוחות שלכם לשלם עבור מוצר או שירות בדרך נוספת מעבר לרכישה טלפונית, ביקור פיזי בעסק ותשלום במקום או תשלום באמצעות חשבון פייפל. הפתרון נוח ומשתלם גם לעסק שלכם מאחר ואתם מקבלים את התשלום מיד במעמד הרכישה ולא צריכים לרדוף אחרי לקוחות.

איזה עוד שירותים באפשרותכם לקבל מ-Invoice4u?

אינוייס פור יו מציעים פתרונות מתקדמים נוספים לייעול העסק ולשיפור השירות ללקוחות, השירותים הנוספים מעבר להטמעת סליקה באתר וורדפס והצטרפות למנוי סליקת אשראי הם:

  • מערכת ניהול לקוחות CRM.
  • מערכת דיוור אלקטרוני.
  • מסחר אלקטרוני אי קומרפס ואוטומציה.
  • שירות חתימה דיגיטלית מאובטחת על מסמכים.

לסיכום, הטמעת פתרון סליקה באתר וורדפס מאפשרת לבעלי עסקים להציע ללקוחות שלהם לשלם באמצעות כרטיסי אשראי, במחיר נוח ומשתלם לעסק, וליהנות מיתרונות רבים.