1-700-70-10-88 התחברות חודשיים חינם מ-ע-כ-ש-י-ו

טוקניזציה

שמירה מאובטחת של פרטי אשראי

מנגנון שמירת פרטי אשראי של לקוחות בצורה מאובטחת לחיוב חוזר מהיר ויעיל.

באמצעות מנגנון הטוקניזציה, חיוב הלקוחות יעשה בצורה בטוחה ומהירה.
השירות מומלץ למשתמשים אשר מחייבים לקוחות חוזרים מהמערכת או מהאפליקציה.
במקום לבקש בכל פעם מחדש מהלקוח את פרטי הכרטיס, ניתן להגדירם פעם אחת והמערכת כבר תשמור אותו לחיובים הבאים.

ללקוחות סליקת אשראי, השירות בעלות של 12 ₪ + מע"מ לחודש.

מידע נוסף

עסקים רבים בישראל גובים תשלום מהלקוחות שלהם באמצעות חיוב כרטיסי אשראי, עם זאת בעלי העסקים מתמודדים עם הנושא המאתגר והמורכב של שמירת פרטי כרטסי האשראי של הלקוחות. אם הלקוח מבצע קנייה חד פעמית ולא מתכנן לרכוש מוצרים נוספים העסק שלכם, אין צורך לשמור את פרטי כרטיס האשראי שלו, אך ברוב העסקים יש לקוחות עקביים וחוזרים, וכדי להקל עליהם ועליכם בשלב חיוב כרטיס האשראי יש מנגנון ופתרון טכנולוגי חדשני הנקרא טוקניזציה, זהו פתרון טכנולוגי מתקדם ואיכותי לשמירת פרטי כרטיסי האשראי של הלקוח ולהמרת הנתונים ל-Token דיגיטלי מוצפן ומאובטח.

מידע כללי על מנגנון טוקניזציה

כאמור, מנגנון טוקניזציה הוא תהליך דיגיטלי לצורך שמירת פרטי כרטיסי האשראי של לקוחות העסק בצורה מוצפנת ומאובטחת. זהו פתרון מתקדם ונפוץ בתחום אבטחת המידע בסליקת כרטיסי אשראי באינטרנט, מאחר והחוק בארץ קובע כי חל איסור של שמירת פרטי כרטיס האשראי של הלקוח למי שאינו מורשה לעשות זאת.
המנגנון מבצע שמירת של נתוני כרטיסי האשראי תוך יצירת אסימון דיגיטלי מאובטח הנקרא Token. למעשה, ה-Token (בעברית טוקן) הוא קוד דיגיטלי מוצפן של פרטי כרטיסי האשראי, הקוד נשמר רק אצל חברות הסליקה ותפקידו לשמש את בעלי עסקים לצורך חיוב מהיר יותר של הלקוח ברכישה הבאה והעתידית שלו, ללא צורך לשמור את פרטי כרטיס האשראי.
הקוד הדיגיטלי המוצן נוצר בצורה אוטומטית לאחר שבעל העסק מקליד את פרטי כרטיס האשראי של הלקוח בעת החיוב הראשון. בחיובים הבאים של הלקוח בעל העסק לא צריך להשתמש בפרטי הכרטיס מחדש והם שמורים בטוקן. שירות טוקניזציה מאפשר לבעלי העסקים, כולל בעלי אתרי איקומרס, לחסוך זמן ולשפר שירות מאחר והם לא צריכים לשמור את פרטי כרטסי האשראי של הלקוחות שלהם, וכך חוסכים משאבים רבים ואין צורך להשקיע בתשתית מידע מורכבת עם מנגנוני אבטחה מתקדמים ויקרים.

שמירה מאובטחת של פרטי אשראי במערכת Invoice4U

באמצעות מנגנון טוקניזציה המוטמע במערכת Invoice4U אתם יכולים לחייב את הלקוחות שלכם בצורה מהירה ובטוחה. שירות זה מתאים בעיקר לבעלי עסקים המחייבים לקוחות חוזרים, זהו פתרון מומלץ לבעלי אתרי מכירות, ובמקום לבקש מלקוחות העסק בכל פעם מחדש את פרטי האשראי שלהם, המערכת זוכרת את הפרטים ושומרת את הנתונים באופן מוצפן ומאובטח, בהתאם לתקנים המחמירים ביותר.
כדאי לדעת כי השירות מוצע בעלות נמוכה של 12 ₪ + מע"מ לחודש, וניתן להצטרף בקלות ובמהירות לשירות החדש והאיכותי.
למעשה, פתרון הטוקניזציה מאפשר לחייב את לקוחות העסק בדרך מהירה ובטוחה בעת חיובים חוזרים, בלי לשמור מחדש את פרטי האשראי. בעסקים רבים נהוג לבצע חיובים חוזרים (חיובים אוטומטיים), למשל מכוני כושר המחייבים את הלקוחות חודש אחר חודש, והמנגנון המתקדם מתאים גם לחיוב לקוחות בתשלומים חוזרים כמו שנהוג בעסקאות ריטיינר.
מאחר ואסור לעסקים לשמור את פרטי האשראי של לקוחותיהם, עד היום בעלי העסקים נאלצו לבקש מחדש את פרטי האשראי של הלקוח בכל חיוב ועסקה. באמצעות מנגנון טוקניזציה נהנים מפתרון מתקדם ומאובטח ומשפרים את השרות ללקוחות, חוסכים זמן ומשאבים, נמנעים מטעויות אנוש בעת הקלדת פרטי האשראי ויש יתרונות נוספים.

שיפור ביחס ההמרה באתרי איקומרס

השימוש במנגנון טוקניזציה באתר איקומרס משפר את ביצועי אתר המכירות, מאחר והלקוחות לא צריכים להקליד מחדש את פרטי האשראי שלהם, והם לא חוששים משימוש לרעה בפרטי האשראי שלהם. לכן, לקוחות חוזרים לאתר המכירות לקניות נוספות וכך יחס ההמרה משתפר, נהנים מגידול בטראפיק ומגדילים מכירות.