1-700-70-10-88 התחברות חודשיים חינם מ-ע-כ-ש-י-ו

ייצוא נתונים
ל-Priority

ייצוא נתוני הכנסות מהמערכת ישירות לתוכנת הנהלת החשבונות

ייצוא להנהלת חשבונות הוא כלי נהדר לעבודה יעילה , חיסכון בזמן ומניעת טעויות.
מתוך הגדרות החשבון במערכת, ניתן לייצא בקליק לכל תוכנות הנהלת החשבונות הנפוצות בישראל.
מבסוטים? גם רואה החשבון שלכם יהיה מאושר 🙂
השירות כלול במחירי החבילות וללא תוספת תשלום.

פריוריטי – מה זה וכיצד המערכת מתממשקת עם Invoice4u?

פריוריטי היא מערכת מתקדמת וממוחשבת המסוגלת לתמוך בתהליכים עסקיים שונים שיש בכל עסק או ארגון. המערכת מספקת תמיכה אינטגרטיבית במהלכים ניהוליים הדורשים ממשקים שונים, ניתן באמצעותה לשלוט בכל הנתונים לפי מודולים שונים, ובמילים אחרות זו מערכת ERP ממוחשבת המספקת פתרון מקצועי כולל ורחב היקף לכלל הפעילות הלוגיסטית והפיננסית ולניהול של הארגון או העסק.

מה זה פריוריטי?

כדאי לדעת כי מערכת Priority היא מערכת ERP מקיפה, מודולרית וגמישה, היא מתאימה לכל עסק או ארגון וההטמעה שלה נוחה ומהירה. המערכת מציעה כלי ניהול מתקדמים ואיכותיים, לכן היא מאוד אטרקטיבית עבור עסקים וארגונים בכל ענפי המסחר והתעשייה, והיא ידידותית למשתמש והעלויות שלה נוחות מאוד. עסקים וארגונים רבים אימצו את המערכת כדי ליהנות מכל היתרונות והכלים שהיא מציעה, וניתן לבצע אינטגרציה גם למערכת של אינוייס פור יו.

למערכת Priority יש יכולות מתקדמות וכלים מקצועיים המאפשרים לארגון לצמוח, להתפתח ולהצליח בהווה ובעתיד. בין היכולות המרכזיות של המערכת:

מגוון פיצ'רים

המערכת כוללת מגוון רחב של מודולים ופיצ'רים, זו מערכת ממוחשבת גמישה המציעה יכולות מתקדמות ותכונות ייחודיות, לכן היא מספקת שלטה מלאה במהלים העסקיים השונים בארגון, מקצה לקצה, והמערכת כוללת תמיכה במערכים ארגוניים רב לשוניים וחברתיים, כלומר היא מתאימה גם לתאגידי ענק ולארגונים בין לאומיים.

עבודה עצמאית

המערכת מורכבת מכלים מובנים לניהול ולתחזוקה עצמאית, ניתן באמצעות פריוריטי לתכנן ולהוציא לפועל תוכניות שונות בחברה, לנטר נתונים ולהחליט על שינויים מבחינת הפעילות בארגון, בהתאם לצרכי העסק וקצב צמיחתו.

תמונת מצב מקיפה ועדכנית

המערכת מספקת תמונת מצב עדכנית ומקיפה, 360 מעלות, על כל התהליכים המתקיימים בארגון, בכל רגע נתון. כך מקבלי ההחלטות בארגון יכולים לקבל החלטות חכמות ומושכלות על סמך מידע עדכני ומהימן, בזמן אמת.

איך משתמשים?

לאחר הטמעת פריוריטי במערכת המחשוב של הארגון או בענן מבצעים רישום מהיר וניתן להיכנס למערכת באמצעות לחיצה כפולה עם העכבר על האייקון של היישום בדסקטופ. יש להקליד שם משתמש וסיסמה ואז מגיעים למסך הפתיחה של המערכת. המסך הראשי מורכב מכמה חלקים ובהם כותרת היישום (שם החברה), שורת תפריטים, סרגל כלים ותפריט ראשי.

התפריט הראשי במערכת כוללת רשימה של מודולים קיימים, ולכל מודול יש תפריטי משנה ייעודיים הקשורים לתחום מסוים, לדוגמה ניהול מלאי או רכש. בזמן העבודה משתמשים בתפריטים השונים כדי לבצע פעולות וכדי לגשת בקלות למודולים בהם עושים שימוש רב.

רוב העבודה במערכת נעשית במסכים עצמם, ניתן להזין ולעדכן נתונים שונים בקלות, לשלוף נתונים בהתאם לצורך ועוד. במסכים השונים יש אפשרות להריץ תוכניות, להפיק דוחות ושלחו מסמכים עם מידע ונתונים ישירות מהמערכת לדואר אלקטרוני או לפקס.

במסכים השונים יש אופציה לשני מצבי הפעלה עיקריים – שאילתה כדי לשלוף נתונים או  מצב עדכון. יש מגוון מודולים במערכת ונדרש זמן כדי להפיק את המיטב מפריוריטי, לכו חשוב להגדיר את צרכי הארגון, ואחד המודולים המרכזיים והמובילים במערכת הוא מודול הכספים.

למערכת Priority יש פתרונות מתקדמים ומקצועיים לכל ארגון וחברה, לרבות פתרונות ייעודיים למפעלים ולתעשייה, פתרונות לפי צורך עסקי של הארגון, פתרונות ייחודיים המותאמים לגודל הארגון ומבנהו ועוד.

התממשקות למערכת של אינוייס פור יו

מערכת פריוריטי מתממשקת בקלות למערכת המתקדמת והמובילה של Invoice4u, ניתן לייצא נתוני הכנסות מהמערכת ישירות לתוכנה המקוונת להנהלת חשבונות של אינוייס פור יו. יש להגדיר חשבון במערכת ואז ניתן לייצא בקליק מהיר את הנתונים המבוקשים, וחשוב לציין כי השירות כלול במחירי החבילות של אינוייס פור יו וללא תוספת תשלום.