1-700-70-10-88 התחברות חודשיים חינם מ-ע-כ-ש-י-ו

Paypal

הפקת חשבוניות אוטומטית לעסקאות ששולמו ב Paypal

לקוחות מעדיפים לשלם באמצעות PayPal?
אין שום בעיה.

הפקה אוטומטית של חשבוניות עבור כל רכישה של לקוח ששילם ע"י פייפל

בנוסף, אופציה לטעינת עסקאות ידנית והפקה מכוונת של חשבוניות בלחיצת כפתור למייל הלקוח.

פייפל (PayPal) הוא שירות תשלומים מקוון הנחשב לפופולרי ביותר בעולם. פייפל מאפשר לעסקים וללקוחות לבצע עסקאות קנייה ומכירה בקלות ובצורה מאובטחת. שירות התשלומים אונליין הוקם במטרה לסייע לעסקים וללקוחות למכור ולרכוש מוצרים דרך האינטרנט בקלות וללא חשיפת כרטיס האשראי באתרים בהם רמת האבטחה אינה ידועה או נמוכה. 

שירות התשלומים המקוון מציע יתרונות רבים, היתרון המרכזי הוא אבטחה וריכוז פרטי כרטיס האשראי באתר המאובטח של פייפל, ובנוסף אם הלקוח רכש מוצר לא תקין או שהפריט לא הגיע אליו, חברת פייפל מתחייבת לעזור ללקוח.

איך משתמשים בפייפל?

כדי להשתמש בשירות התשלומים של פייפל גולשים לאתר Paypal.com, בוחרים את סוג החשבון – עסקי או אישי, ממלאים טופס הרשמה קצר ומזינים פרטים אישיים. יש לאשר את תנאי השירות והשימוש באתר, ולאחר האישור מגיעים לדף בו יש להזין את פרטי אמצעי התשלום, ניתן להוסיף כרטיס אשראי או חשבון בנק.

החשבון שיוצרים בפייפל מקושר לכרטיס האשראי וכך ניתן לבצע תשלומים (או לקבל תשלומים). אם מקשרים את חשבון הפייפל לחשבון הבנק, ניתן לבצע העברות כספיות מחשבון הפייפל לחשבון הבנק בישראל.

לאחר ההרשמה כל תשלום שמבצעים באמצעות פייפל יורד ישירות מכרטיס האשראי, אלא אם יש יתרה בחשבון ואז התשלום יתבצע באמצעות היתרה בחשבון. התשלום פשוט, כל שעליכם לעשות הוא לבחור בתשלום באמצעות פייפל בסיום הקנייה באתר כלשהו, כל עוד אתר המכירות מאפשר זאת. לאחר בחירת התשלום באמצעות PayPal תועברו לאתר של שירות התשלומים כדי לאשר את הרכישה, ולאחר אישור חוזרים לאתר ממנו רוכשים מוצר או שירות כלשהו ומגיעים למסך סיכום הרכישה.

חשוב לדעת כי פתיחת חשבון חדש בשירות התשלומים של PayPal אינה כרוכה בתשלום כלשהו, ובנוסף אין עמלה כלשהי בגין שליחת תשלום באמצעות פייפל. 

קבלת תשלום וכספים באמצעות פייפל

עסקים רבים מציעים ללקוחות לשלם באמצעות שירות התשלומים של פייפל. כדי לקבל תשלומים באמצעות פייפל יש לבחור את סוג החשבון המתאים בתהליך ההרשמה. כאמור פייפל אישי מיועד ללקוחות המעוניינים לרכוש מוצרים ושירותים באמצעות השירות המאובטח. חשבון פייפל פרימיום מתאים למי שמעוניין לסחור ברשת ולקנות ולמכור מוצרים, וחשבון עסקי מיועד לבעלי עסקים המעוניינים למכור מוצרים או שירותים ברשת האינטרנט.

בעלי עסקים ועצמאים המוכרים מוצר או שירות ברשת ומכבדים תשלום מלקוחות באמצעות פייפל יכולים להשתמש בחשבון העסקי שלהם בשירות התשלומים המקוון, ולמעשה החשבון העסקי בפייפל מהווה עבורם כחשבון בנק וירטואלי ודיגיטלי. כאשר לקוח משלם באמצעות חשבון הפייפל שלו, התשלום נרשם בחשבון, ובעל העסק יכול לשלם מתוך היתרה עבור מוצרים ושירותים שונים, מבלי להשתמש בחשבון הבנק שלו, כל עוד יש לו מספיק כסף בחשבון הדיגיטלי. כמו כן, באפשרותו להעביר כספים מחשבון הפייפל לחשבון הבנק.

שירות פייפל לעסקים מאפשר לבעלי העסקים להציע ללקוחות לשלם במגוון דרכים, בין אם המכירה מתבצעת באתר של העסק ובין אם במרקטפלייס או באחת מהרשתות החברתיות. השירות מבטיח חוויית קניות משופרת ללקוחות, קבלת תשלום מהירה ומאובטחת, תשלום מהיר לספקים, אפשרות לרכישת מוצרים ושירותים עבור העסק באמצעות היתרה הקיימת בחשבון, וניתן לעקוב אחר תשלומי הלקוחות והתשלומים לספקים בנוחות.

כדי להוסיף אפשרות תשלומים באמצעות פייפל עבור לקוחות העסק מומלץ להצטרף למערכת Invoice4u, התוכנה המתקדמת להפקת חשבוניות וקבלות מאפשרת לכם להציע ללקוחות דרך נוספת לתשלום, ולקוחות רבים מעדיפים תשלום בפייפל, לכן רוב העסקים מדווחים על עלייה במכירות לאחר הצטרפות לשירות. התוכנה המתקדמת להפקת חשבוניות באינטרנט מאפשרת גם ללקוחות בחו"ל לשלם באמצעות חשבון הפייפל שלהם, ובנוסף נהנים מכלי ניהול המאפשרים מעקב אחר תזרים המוזמנים ועוד.