1-700-70-10-88 התחברות חודשיים חינם מ-ע-כ-ש-י-ו

העברות bit לעסקים במסלולי הסליקה

תשלום באמצעות אפליקציית ביט לעסקים במסלולי סליקת אשראי

הצטרפות להעברת תשלום בביט במסלולי הסליקה של "משולם".
בין אם מדובר בשליחת דרישה לתשלום בביט דרך היוזר שלכם במערכת או כפתור תשלום ועמודי מכירה שבהם תינתן אפשרות ללקוח לשלם לכם בביט.
מהיום נותנים ללקוח לשלם באופן שנוח עבורו.
עמלות העברת התשלום בביט נעות בין 1.25% ל-1.9%, תלוי במסלול אליו הצטרפתם.
איך מצטרפים לשירות ביט לעסקים?

מידע נוסף

בשנים האחרונות אנו מוצפים באפליקציות שונות לתשלומים, האפליקציות נוחות לשימוש וניתן לקבל באמצעותן תשלום מלקוח או מאדם מסוים, וניתן באמצעותן גם לשלם בבתי עסק, להעביר כסף לבני המשפחה ולחברים ועוד. בין האפליקציות השונות שמייתרות את הצורך במזומנים בולטת אפליקציית ביט (bit) מבית בנק הפועלים, האפליקציה המתקדמת מתאימה לאנדרואיד ולאייפון, והחל מחודש פברואר 2021, האפליקציה מאושרת על ידי בנק ישראל לשמש גם כארנק דיגיטלי.

רקע כללי על אפליקציית התשלומים המובילה בישראל

ביט היא אפליקציית התשלומים הנפוצה והפופולרית ביותר בישראל. האפליקציה פותחה על ידי בנק הפועלים והושקה לשימוש בדצמבר 2016. מטרת האפליקציה היא לאפשר תשלומים באמצעות הטלפון החכם (סמארטפון). כדאי לדעת כי לאחר השקת האפליקציה היא שימשה בעיקר לצורך העברת כסף בין אנשים ורק בהמשך נוספו תכונות חדשות ומתקדמות יותר כמו שליחת דרישת תשלום.
עם השנים האפליקציה עברה לא מעט שינויים ועדכונים, לדוגמה אפשרות לאגד כסף מקבוצה של אנשים בדרך קלה ומהירה על ידי שליחת קישור לתשלום בווטסאפ או שליחת הבקשה לאנשי קשר השמורים בטלפון החכם. בהמשך הדרך נוספו תכונות נוספות לאפליקציית התשלומים, למשל קבלת זיכוי מגורמים שונים כמו חברת ביטוח, קרן פנסיה וכו', כאשר התשלום מועבר ישירות לחשבון הבנק.
כיום, אפליקציית ביט מאפשרת תשלום בבתי עסק רבים, ניתן לשלם באמצעותה גם באתרי מכירות ובאפליקציות שונות, ושירות התשלומים המתקדם מתאים גם לעסקים ומאפשר להם לקבל תמורה באמצעות האפליקציה, ללא צורך לרדוף אחר הלקוח כדי לקבל ממנו תשלום. את האפליקציה אפשר לחבר גם למסלולי הסליקה של משולם כדי לקבל תשלום מהלקוחות של העסק באמצעות מערכת הנהלת חשבונות דיגיטלית. הפתרון מתאים לכל העסקים ומשפר את השירות שלהם, ועמלת ההעברה באמצעות האפליקציה נחשבת לאטרקטיבית.

שליטה ללא עוררין בתחום אפליקציות התשלומים

ביט היא ללא ספק אפליקציית התשלומים הפופולריות ביותר בישראל, למרות שיש לה מתחרים רבים. בתקופה האחרונה, ובמיוחד בעידן הקורונה, האפליקציה הפכה לשימושית מאוד בקרב אנשי עסקים. כך לדוגמה, בעלי מכון כושר או סטודיו לפילטיס יכולים לשלוח דרישת תשלום ללקוחות ולקבל את התשלום בביט, בקלות ובמהירות, בלי לרדוף אחר המנויים ובלי להתעסק במזומנים, צ'קים וכרטיסי אשראי, הפתרון מתאים לרוח התקופה כאשר יש בעלי עסקים המציעים שיעורים ושירותים מקוונים בזום.

חשוב לדעת כי העברת כספים באמצעות אפליקציית bit מחייבת כרטיס אשראי ישראלי, יש להגדיר את הכרטיס לאחר התקנת האפליקציה במכשיר הנייד שלכם. העברת כסף באפליקציה נעשית באמצעות חיוב כרטיס האשראי של המשלם. כאשר מעבירים כסף בין משתמשים פרטיים, למשל סב המעוניין להעביר דמי כיס לנכדיו, הפעולה אינה כרוכה בריבית או עמלה. הכסף מועבר מיד למקבל התשלום, בעוד המשלם יחויב בגין העברת הכסף רק במועד החיוב של כרטיס האשראי שברשותו.

יחד עם זאת, למרות שהשימוש באפליקציה הוא חינמי וללא עלויות נסתרות, כאשר מקבלים כסף שהועבר באפליקציית התשלומים לחשבון העובר ושב בבנק, יתכן והבנק יגבה עמלה בהתאם להסכם שלכם מול הבנק.
העברת תשלום לבית עסק כרוכה בעמלה, העמלה מוטלת על בית העסק ולא על הלקוח המשלם. עמלת העברת תשלום בביט היא 1.25% עד 1.9% בהתאם למסלול סליקת האשראי שהעסק בוחר.

ביט לעסקים ולמה כדאי להציע ללקוחות לשלם בדרך זו

כדאי להציע אפשרות תשלום דרך ביט לעסקים וגלל ללקוחות פרטיים בזכות השירות הנוח והיעיל, העמלה הנמוכה, האפשרות לשלוח דרישת תשלום בווטסאפ ועוד. עבור לקוחות העסק מדובר בפתרון נוח וידידותי למשתמש, אין צורך להגיע פיזית לעסק כדי לשלם ולא חושפים את פרטי כרטיס האשראי בטלפון או בדרך אחרת. לקוחות רבים משתמשים באפליקציית ביט עסקי והפתרון נוח עבורם, אין צורך להדריך אותם כיצד לשלם, והם שמחים מהשירות המתקדם טכנולוגית ויכולים לשלם בדרך הנוחה ביותר עבורם.