1-700-70-10-88 התחברות חודשיים חינם מ-ע-כ-ש-י-ו

בשביל הסליקה
כל פתרונות הסליקה
לעסקים בצמיחה

שם: חיוב לקוח ידני
איפה?: במערכת ובאפליקציית invoice4u
מי?: אתם, משתמשי המערכת, מחייבים לקוחות בכל מקום שבו תהיו ברחבי הגלובוס בצורה פשוטה וידידותית.
מקלידים את הסכום, מספר התשלומים ופרטי הלקוח הנסלק, שיקבל בסיום הסליקה חשבונית באוטומט.
למה?: כדי שתוכלו לגבות את מה שמגיע לכם מלקוחות שמזמן כבר לא מחזיקים צ'קים בבוידעם או מזומן מתחת למזרון. כדי שתהיו מקצועיים ומסודרים.

 

שם: כפתור תשלום
איפה?: על גבי מסמכים חשבונאיים שהם דרישה לתשלום כגון חשבונית מס וחשבון עסקה
מי?: אתם מפיקים דרישה לתשלום עבור הלקוח. הלקוח פותח את המסמך ולוחץ על כפתור התשלום בתחתית המסמך. באופן זה הלקוח מחייב את עצמו מבלי שאתם תצטרכו לטרוח או להתערב… בסיום החיוב מופקת קבלה אוטומטית.
למה?: כדי שלא יהיו יותר תירוצים… גובים את הכסף בסמוך למועד הפקת הדרישה לתשלום ובנוחיות מקסימאלית עבור הלקוח שלא תלוי בכם כדי לשלם.

שם: דף תשלום מהיר
איפה?: דף התשלום הוא לינק פשוט, מעוצב ואינטרנטי, אותו ניתן לשלוח בכל ערוץ ולכל מי שתרצו.
מי?: הלקוח יקבל מכם את הלינק, יוכל לבחור את שיטת התשלום (כרטיס אשראי/פייפאל/ביט), למלא שדה פרטים אישיים ולשלם. בסיום התשלום, תישלח אליו חשונית אוטומטית למייל.
למה?: מדובר בפתרון פשוט, נוח ומקצועי לחיוב לקוחות אונליין . קל עבורך וקל עבור הלקוחות שלך.

שם: דפי מכירה
איפה?: בכל מקום שתבחרו! דף המכירה הוא לינק אינטרנטי שאתם יוצרים ומעצבים במערכת invoice4u. את הלינק הזה ניתן לשתף בכל מקום (בפייסבוק, בוואטסאפ, לשלוח למייל, על גבי עמוד נחיתה ואפילו באתר). לדף המון אפשרויות מתקדמות ומגוונות כגון עדכון קופון, הנחה, בחירת משלוח, הצגת סרטון, טקסטים שיווקיים, הצגת מספר מוצרים בדף אחד ועוד!
מי?: הלקוחות צופים בעמוד ומשלמים בעצמם. בוחרים את מספר התשלומים, מזינים קוד קופון במידה וברשותם, מזינים את פרטי האשראי ולאחר התשלום נשלחת אליהם חשבונית מס קבלה אוטומטית למייל שהזינו במעמד התשלום.
למה?: כדי שתוכלו למכור אונליין. גם אם אין לכם אתר מסחר מפוצץ ואתם רוצים למכור שירותים או מוצרים אונליין, זו הדרך המקצועית ביותר לעשות זאת. דפי המכירה שלנו כוללים צבעים ותבניות לעיצוב מושלם ומוכר וכלי מעקב מתקדמים כדי למקסם את המכירות שלכם.

 

שם: הוראות קבע בכרטיסי אשראי
איפה?: מקימים במערכת invoice4u הוראות קבע, לחיוב מחזורי בכרטיס אשראי של לקוחות. ממשק נוח להקמת ותפעול הוראות קבע חדשות וקיימות. כלי מעקב נוחים ואפשרות לעריכת הוראות בכל עת.
מי?: אתם יוצרים פעם אחת את הוראות הקבע, ואחר כך יושבים רגל על רגל יחד עם הלקוחות שלכם. המערכת שלנו תדאג לחייב אותם חודש בחודשו לפי מה שהגדרתם לה בעת יצירת הוראת הקבע. כמובן שבסיום החיוב החודשי, נשלחת ללקוח חשבונית אוטומטית והפעולה נרשמת בדוחות לצורך שלכם כדי שתמיד תוכלו להיות עם היד על הדופק.
למה?: אין טעם לחייב כל חודש מחדש על שירות המשכי… תנו לטכנולוגיה לעבוד בשבילכם. פתרון מושלם שמספק שקט נפשי ומינימום התעסקות.

שם: אינטגרציה לאתרי מסחר
איפה?: באתר שלכם.
אם יש לכם אתר מסחר, נוכל לחבר אותו לסליקת אשראי וחשבוניות אוטומטיות של invoice4u.
אנו מתחברים למגוון פלטפורמות כגון WordPress, Shopify, Majento, Wix ועוד…
מי?: לקוחות יבקרו באתר, יבחרו את המוצר/השירות , יגשו לעמוד שבו משלמים על המוצרים , יחייבו עצמם ותופק להם חשבונית אוטומטית לאחר הרכישה, אותה יקבלו למייל.
למה?: כבר מזמן אתרי מסחר הם חלק מחיינו. אנחנו מורגלים לרכוש אונליין ונראה כי המגמה הולכת ומתרחבת.