1-700-70-10-88 התחברות חודשיים חינם מ-ע-כ-ש-י-ו

תוכנה לניהול עסק

הכירו את התוכנה לניהול העסק

כל עסק חייב תוכנה מתקדמת ואיכותית לניהול יעיל של עסקים קטנים, בינוניים וגדולים. תוכנה לניהול עסק מציעה מעטפת רחבה של כלים ומהווה פתרון אידיאלי ומתקדם טכנולוגית לניהול העסק, לניהול קשרי לקוחות, להפקת חשבוניות דיגיטליות ועוד. התוכנה המובילה מבית Invoice4u מתממשקת עם מגוון כלים נוספים לניהול העסק ומסייעת לכם להתייעל, לקבל תמונת מצב מלאה ומקיפה על ביצועי העסק והתזרים בכל רגע נתון, לשפר את השירות ולחסוך עלויות ומשאבים.

יש לציין כי בעבר הלא רחוק, בעלי העסקים נאלצו להשקיע ולרכוש מספר תוכנות על מנת לנהל את העסק. עבודה עם מספר תוכנות גרמה לסיבוכים רבים, לבזבוז זמן, לעלויות גבוהות עבור העסק, לסנכרון מידע בעייתי ועוד. כיום יש תוכנות חכמות המרכזות את כלי הניהול הנדרשים לבעלי העסק ולמנהלים הבכירים, ותחת תוכנה אחת מקבלים פתרונות מותאמים לצורכי העסק ולצורת העבודה בחברה, ובעלויות משתלמות וזולות יותר.

כמה חשובה תוכנה לניהול העסק?

ניהול נכון ואופטימלי של העסק מבטיח ייעול בעבודה, חיסכון במשאבים, קבלת החלטות חכמה המבוססת על נתונים עדכניים בזמן אמת, שיפור תהליכים ושיפור השירות ללקוחות. התוכנה לניהול העסק כוללת כלים רבים המסייעים לבעלים ולמקבלי ההחלטות בחברה.

תוכנה לניהול עסק מרכזת את המידע והנתונים החשובים של העסק, לרבות תזרים מזומנים, הכנסות והוצאות, ספקים, מלאי, סטטוס גבייה מלקוחות, לוגיסטיקה, פרטי לקוחות ועוד. התוכנה מקנה מבט מלא על ביצועי העסק והתזרים, לכן היא מאפשרת למקבלי ההחלטות להסיק מסקנות ותובנות, לקבל החלטות נכונות ומבוססות על נתוני אמת, ולאפיין חולשות בחברה שיש לשפר ולייעל.

התוכנה מבטיחה סדר וארגון בעסק, מיתוג טוב יותר ושירות איכותי וטוב יותר ללקוחות החשובים. בעזרת התוכנה מקבלים שליטה מלאה ורחבה על הנעשה בעסק וניתן להפיק דוחות ניהוליים וחשבונאיים, להפיק חשבוניות ומסמכים נוספים בקליק מהיר ובעזרת כלי אוטומציה ועוד.

למי מתאימה תוכנה מתקדמת לניהול העסק?

עד לאחרונה, רק עסקים גדולים השקיעו בתוכנות מתקדמות לניהול עסק, ועם הזמן החלו לצוץ תוכנות מדף לניהול עסקים המתאימות גם לעסקים הקטנים והבינוניים. המעבר לתוכנת ניהול עסק בענן מתאימה לכל העסקים, בכל התחומים ובכל סדר גודל. התוכנה המתקדמת מסייעת בניהול נכון של העסק ומיועדת לבעלי מקצועות חופשיים, לפרילנסרים ולבעלי עסקים קטנים ובינוניים, וגם לתאגידים ולחברות ענק.

מה היתרונות המרכזיים בתוכנה לניהול עסק?

תוכנה חכמה ומתקדמת לניהול העסק מבטיחה יתרונות רבים ומגוונים. היתרונות המרכזיים של התכנה הם:

 • אוטומציה להפקת חשבוניות וקבלות דיגיטליות מתוך המערכת.
 • ניהול הוצאות והכנסות בקלות ובנוחות.
 • ממשקים נוחים וידידותיים למשתמשים.
 • כלי לניהול לקוחות וספקים.
 • ייעול תהליכים ושיפור ביצועי העסק.
 • חיסכון משמעותי בהוצאות העסק.
 • כלי מעקב ובקרה נוח וחכם אחר ביצועי העסק.
 • כלי מעקב אחר תשלומים וגבייה מלקוחות העסק.
 • תוכנה בענן מאפשרת גישה למערכת ולנתונים מכל מקום, מכל מכשיר המחובר לאינטרנט ובכל זמן.
 • ייעול ושיפור השירות ללקוחות הקיימים והפוטנציאליים.
 • התממשות למגוון מערכות חכמות ודיגיטליות נוספות כמו דיוור ישיר, ניהול קשרי לקוחות CRM, סליקה ועוד.
 • שיפור משמעותי בתדמית ובמיתוג של העסק, לרבות מיתוג כעסק ירוק.
 • ריכוז נתונים העסק, הלקוחות, הספקים וההוצאות ההכנסות במקום אחד.
 • ניתן להפיק תובנות לגבי חוזקות וחולשות העסק ולשפר ביצועים.

איך לבחור תוכנת ניהול לעסק?

כדי לבחור נכון תוכנה איכותית ומתקדמת לניהול העסק יש להתייחס לפרמטרים הבאים:

 • מאפייני העסק, לרבות גודל העסק, יעדים ומטרות עסקיות, מחזור עסקאות, כמות מסמכים וכו'.
 • גמישות של המערכת.
 • טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות.
 • ממשקים ידידותיים למשתמש.
 • התממשקות לתוכנות ולמערכות נוספות, לרבות מערכת סליקה ו-CRM.
 • התממשקות לאתר סחר אלקטרוני ולחנויות וירטואליות.
 • תמיכה טכנית זמינה.
 • עלות התוכנה או מחיר מנוי חודשי למערכת המקוונת.
 • פתרונות אבטחה, גיבוי ושחזור.

רבים שואלים האם יש הבדל בתוכנה לעסק גדול או קטן, לכן חשוב להבין שצורכי וכלי הניהול המתאימים לעסקים גדולים אינם שונים באופן משמעותי מכלי הניהול המתאימים לעסקים קטנים ובינוניים. לכן, מומלץ לבחור תוכנה ייעודית המתאימה לניהול כל העסקים, כל עוד היא כוללת את הכלים הדרושים לניהול העסק שלכם.

האם קיימות הגבלות בתוכנות הייעודיות לניהול עסקים?

בהחלט כן. בכל תוכנה ייעודית וחכמה לניהול עסק יש מגבלות שונות, לדוגמה כמות העסקים שניתן לשייך לחשבון אחד, אפשרות לחבר מערכת לסליקת אשראי, מגבלות מבחינת חיבור המערכת לאתרי מכירות באינטרנט, מגבלת כמות המסמכים הדיגיטליים שניתן להפיק מהמערכת מדי חודש ועוד. בנוסף, בתוכנות ניהול רבות יש מגבלה מבחינת כמות המשתמשים וסוג ההרשאות שניתן להקצות עבורם. כמו כן, יש תוכנות מקוונות עם הגבלות כמו העלאת קבצים ומסמכם למערכת, הגבלות בחינת עיצוב המסמכים שהתוכנה מפיקה וכו'.

כמה עולה תוכנה לניהול עסק?

בשוק התוכנות לניהול עסקים יש היצע רחב של פתרונות ומערכות, לכן הבחירה עשויה להיות מעט מבלבלת. יש תוכנות ניהול חינמיות שניתן להוריד מאתרים שונים, ללא עלות או התחייבות, אך מדובר בפתרונות שאינם מתאימים לרוב העסקים. תוכנה חינמית לא כוללת תמיכה, היא מוגבלת מבחינת ביצועים, אפשרויות וכלים, והחיסרון המרכזי הוא שתלויים בבית התוכנה שפיתח את המערכת, והתוכנה עשויה להיעלם מהשוק ללא התראה מוקדמת.

אפשרות נוספת היא לרכוש תוכנת מדף לניהול העסק, העלויות יחסית נמוכות וכיום יש תוכנות ניהול זולות החל מכמה מאות שקלים. כמו כן, ניתן לפנות לבתי תכונה ולפתח תוכנת ניהול עסק בהתאמה אישית מלאה, זהו הפתרון היקר ביותר, לכן פתרון זה מתאים בעיקר לעסקים גדולים ולתאגידים.

הפתרון המועדף והמתאים ביותר לרוב העסקים, לרבות עסקים קטנים ובינוניים, הוא תוכנה לניהול עסק במנוי חודשי בתעריף מוזל ומשתלם. ניתן לרכוש מנוי לתוכנה מתקדמת ומקוונת בענן בעלות חודשית של החל מ-15.90 ₪ לחודש (ללא מע"מ), והעלות החודשית לתוכנה מתקדמת יותר המציעה כלים רבים ומגוונים לניהול העסק המתחילה ב- 55 ₪ לחודש.

מה היתרונות בתוכנה של Invoice4u?

התוכנה המובילה של Invoice4u פותחה כבר בשנת 2004, ולמעשה התוכנה הייעודית להפקת חשבוניות דיגיטליות הביאה למהפכה של ממש בתחום התוכנות לניהול עסקים ולהנהלת חשבונות מקוונת.

היתרונות המרכזיים של התוכנה לניהול העסק מבית אינוייס פור יו הם העלות החודשית הזולה והמשתלמת, כלי הניהול המובנים במערכת, התמיכה הטכנית הזמינה למשתמשים, ייעוץ וליווי על ידי משרד רואי חשבון מהמובילים בישראל, יכולת ההתממשקות הנוחה והפשוטה למגוון מערכות נוספות, ובהן תוכנה לניהול קשרי לקוחות CRM, מערכת דיוור ישיר, מערכת סליקת אשראי באינטרנט עם עמלת סליקה זולה במיוחד, מערכת להפקת דפי מכירה מעוצבים עם סליקת אשראי מאובטחת, חתימה דיגיטלית מאובטחת ועוד.