1-700-70-10-88 התחברות חודשיים חינם מ-ע-כ-ש-י-ו

פתרונות סליקה

לא לכולם ברור איזה פתרונות סליקה יש

אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר 🙂

פתרונות סליקה מתקדמים מאפשרים לעסקים קטנים ובינוניים לספק ללקוחותיהם חווית משתמש מיטבית, לחסוך הזמן, כוח אדם והוצאות. להתאמת הפתרונות המדויקים לעסק שלכם, מומלץ לבחור בשירותיה של חברה אמינה ומקצועית שמציעה לעסקים מערכת סליקת אשראי נוחה לתפעול, המאובטחת תחת התקנים המחמירים ביותר וכוללת מגוון פיצ'רים מתקדמים המייעלים את התנהלות העסק.

מה הם היתרונות של מערכת סליקת אשראי?

היתרונות של פתרונות סליקה לעסקים:

  • פתרונות סליקה מאפשרים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים להתנהל כמו עסקים גדולים, להגדיל את המכירות, לשפר את השירות ללקוחות ולהקנות לעסק תדמית חדשנית וירוקה
  • מערכת סליקת אשראי לעסקים המאובטחת תחת התקנים המחמירים ביותר, כוללת שמירת פרטי כרטיס אשראי באמצעות Token דיגיטלי מוצפן. הלקוחות נהנים מתשלום מאובטח ונוח שמתבצע מכל מקום ומכל מכשיר
  • פתרונות סליקה לעסקים מספקים ללקוח חווית משתמש אופטימלית באמצעות מגוון פיצ'רים מתקדמים כגון: פעולה אוטומטית של מכירה ושליחת חשבוניות ללקוח, יצירת דפי מכירה מעוצבים עם טופס חיוב מקוון, מגוון אפשרויות תשלום כולל: הזמנה טלפונית, אפליקציות כמו פייפל וביט וכרטיסי אשראי שונים, תשלום בהוראת קבע ותשלומים.
  • המערכת מתממשקת למערכות שונות כמו CRM, חנות אינטרנטית ומערכת חשבוניות אונליין, להתנהלות נוחה ויעילה
  • בעל העסק נהנה מעמלת סליקה מינימלית החוסכת בהוצאות ומגדילה את רווחיות העסק
  • מערכת הסליקה הידידותית למשתמש, מלווה בתמיכה מקצועית והדרכה חינמית

הפיצ'רים השונים של מערכת סליקת אשראי

מגוון הכלים כולל:

תשלום בהוראת קבע – ניתן לחייב את הלקוחות המשלמים בכרטיס אשראי בסכום חודשי קבוע, באמצעות הגדרת טוקן דיגיטלי מוצפן. ההגדרות לחיוב תשלום בהוראת קבע כוללות את הסכום לחיוב ואת תאריכי החיוב. ניתן לשנות את ההגדרות בכל עת ולהפיק דו"חות המציגים את חיובי הוראת הקבע. הלקוח מקבל חשבונית מס עבור כל תשלום באופן אוטומטי.

טוקניזציה – מנגנון זה מאפשר לשמור את פרטי כרטיסי האשראי של הלקוחות ולהמיר אותם לטוקן (קוד) דיגיטלי. הקוד נוצר באופן אוטומטי כאשר הלקוח מקליד את פרטי האשראי במערכת בחיוב הראשון והוא נשמר במערכת הסליקה בצורה מוצפנת. באופן זה ניתן לחייב את הלקוח עבור עסקאות עתידיות או קבועות, ללא צורך בשמירת פרטי כרטיס האשראי. המנגנון המתקדם חוסך לבעל העסק את ההוצאות הגבוהות הנדרשות בהקמת תשתיות מאובטחות לשמירת פרטי האשראי והלקוחות נהנים מרכישה נוחה, המאובטחת ברמה הגבוהה ביותר.

דפי מכירה – המערכת המתקדמת מאפשרת ליצור דפי מכירה מעוצבים ומאובטחים הכוללים מידע שיווקי ואפשרות להוספת תמונות וסרטונים. דפי המכירה מאפשרים ללקוחות לבצע רכישות אונליין בנוחות מכל מקום ומכל מכשיר, על ידי מילוי פרטי כרטיס האשראי ופרטי הלקוח בשדות הרלוונטיים. ניתן להטמיע את דפי המכירה באתר האינטרנט של העסק, לשתף אותם בווטסאפ, במייל, בעמודי פייסבוק ועוד. לאחר ביצוע הרכישה הלקוח מקבל חשבונית מס או קבלה ישירות למייל, באופן אוטומטי.

פתרונות סליקת אשראי מתקדמים עם חברת INVOICE4U

חברת INVOICE4U שהוקמה בשנת 2004 על ידי משרד רו"ח זיו, שיפר ושות', מהבולטים במשק, מתמחה בהתאמה אישית של מגוון פתרונות סליקה לעשרות אלפי עסקים. הפתרונות שאנו מציעים עומדים בתקני האבטחה המחמירים ביותר, כולל הצפנת פרטי לקוח. לקוחותינו נהנים מהקמה מהירה של מסוף סליקה, המלווה בתמיכה טכנית מקצועית והדרכה ללא עלות, חיבור מערכת הסליקה למערכות נוספות כמו הפקת חשבוניות אונליין ודיוור ישיר ללקוחות להתנהלות יעילה ונוחה בעסק, עמלת סליקה במחיר נמוך במיוחד ושירות לקוחות אדיב.

להתאמת פתרונות סליקה לעסק שלכם אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר