1-700-70-10-88 התחברות חודשיים חינם מ-ע-כ-ש-י-ו

מסמכים מעוצבים בשלל אפשרויות

אנחנו חיים בעידן כה תחרותי מבחינה עסקית שכל חברה או עסק שנפתחים חייבים לבדוק מראש את החברות המתחרות בהן. הבדיקה צריכה לכלול את המחירים של המתחרים, כיצד חברות אלו בחרו להבליט את עצמן ופרטים נוספים. לאחר כל אלו, יש להגיע להחלטה ברורה כיצד החברה שלכם זוכה לבידול השיווקי הנדרש. אחת מהפעולות יכולות להיות על ידי יצירת חשבוניות וקבלות מעוצבות.

חשבוניות מעוצבות

אי אפשר להתעלם מהעובדה שחברה שבוחרת לשלוח אל לקוחותיה חשבוניות מעוצבות שכוללות מגוון צבעים אטרקטיביים, סגנון סולידי או חדשני יצירתי צעיר, לוגו של החברה על החשבונית, גופנים אסתטיים ומיני אלמנטים בחשבונית שלוכדים את העין, יגרמו ללקוח לזכור את אותה חברה. מדי שנה חברות מנסות לחשוב על דרכים טבעיות באמצעותן הן יוכלו להטביע את החותם שלהם על הלקוח, חשבוניות מעוצבות הן אחת הדרכים היעילות ביותר. הלקוח יקבל חשבונית או קבלה עם שם החברה, הלוגו של החברה ואיור משעשע או כל איור אחר בו החברה תהיה מעוניינת. עיצוב נכון של חשבונית או קבלה הופך אותה לכלי שיווקי רב ערך עבור כל חברה.

חשבוניות וקבלות מעוצבות – עיצוב אישי

נכון להיום יש שתי אפשרויות בכל הקשור אל חשבוניות מעוצבות:
עיצוב סטנדרטי- האפשרות הראשונה היא להשתמש בעיצוב הסטנדרטי של החשבונית ואם מעוניינים להוסיף את הלוגו של החברה בצורה מסוימת ולהקפיד לרשום את שם החברה, התיאור שלה והסלוגן שלה בצורה שיווקית ומעניינת. חשבוניות וקבלות מעוצבות- כאן אתם אלו שמעצבים את החשבוניות ואת הקבלות שלכם. אתם אלו שתבחרו את העיצוב התבניתי המתאים לחשבונית שלכם, תחליטו האם להוסיף איור מסוים, לוגו וכל דבר אחר שיהפוך את החשבונית לאטרקטיבית יותר.
עיצוב אישי הוא אחד החידושים המשמעותיים ביותר בתחום החשבוניות והקבלות. ההחלטה של החברה באשר לעיצוב הכולל של החשבוניות והקבלות של החברה מאפשרת לחברה לבחור להראות את צדדים מסוימים שמאפיינים את החברה ומרשימים את לקוחותיה.

 

שלבי עיצוב חשבוניות וקבלות

בחירת תבנית עיצוב – ניתן לבחור תבנית אחת מתוך היצע גדול של תבניות. חשוב לבחור בתבנית שתואמת לאווירה ולאסתטיקה אותה אתם מעוניינים ליצור. אם למשל יש לכם משרד עורכי דין עדיף לבחור בתבנית בעיצוב סולידי עם צבעים שמשדרים רצינות.
שם החברה – יש לקליד את השם של החברה שלכם. השם שיופיע בחשבוניות.
לוגו – יש לכם אפשרות לטעון קובץ לוגו מקצועי של החברה מאגר הקבצים שבמחשב שלכם.
איור – ניתן לבחור להוסיף איור משעשע או בכל סגנון אחר בו אתם מעוניינים.