1-700-70-10-88 התחברות חודשיים חינם מ-ע-כ-ש-י-ו

אנחנו מסמיקים ממה שהלקוחות אומרים עלינו

חברת INVOICE4U מספקת לנו כחברה גלובלית פתרונות מקומיים נפלאים.
הצוות מספק שירות לקוחות אישי ומצוין, פתרונות טכנולוגיים המותאמים לצרכינו האישיים מול הרשויות ומול ספקינו,
והכל בצורה מקצועית, מהירה ומובנת. המשיכו כך !

אליה יוספיאן
מנהל תפעול

שלום אני משתמש במערכת של invoice4u כבר ארבע שנים וזה הפך את חיי החשבונאיים להרבה יותר קלים ואפילו רואה החשבון שלי מרוצה. יום אחד אני מניח שהעניין הזה ייתר לגמרי את הניג׳וס החודשי לרואי החשבון עד לדוח השנתי.

גיא מרוז - עיתונאי ומגיש טלויזיה

חברים יקרים, אנחנו שמחים ומעוניינים להמליץ לכם על מערכת invoice4u , כי מאז שהמערכת הזאת הגיעה לחיינו, אפשר להגיד שהשתנו חיינו וסוף סוף הגענו לעתיד והפסקנו להתנהל כמו במי הביניים...

עד לא מזמן הוצאנו חשבוניות כמו פעם - כשיש לך פנקס וקופי וצריכים לרשום הכל בעט חזק כדי שהדיו יעבור, ואז לשים הכל במעטפה, להדביק בול ולשלוח הכל בדואר... ממש כמו פעם. והיום, ברוך השם, הכל נעשה בקליק אחד דרך המייל ותוך שניה הכל קריא, ברור, מתועד ומגיע בשנייה ליעד ובזמן כמובן!!!

איזה כיף ועונג גדול לנו ולכולם. תודה לכם, עדן הראל ועודד מנשה

עדן הראל ועודד מנשה
מיכל צפיר

Invoice4u זו מערכת חשבוניות אינטרנטית כל כך נוחה ופשוטה לתפעול.
התוכנה מספקת פתרון מלא להפקת חשבוניות ביעילות ובזמן כה קצר!
המערכת פשוטה, ידידותית מאוד למשתמש עם אפס תקלות!
חשוב לציין כי שירות הלקוחות הוא מעולה וכולל צוות תמיכה אונליין שתמיד זמין לנו.

ממליצה בחום!

מיכל צפיר
מרצה ומאמנת לאורח חיים בריא

כעולה חדש, שתמיד יישאר עולה חדש, מערכת invoice4u פוטרת אותי מכתיבת חשבוניות בכתב היד, שבעברית תמיד היה נקודת החולשה שלי.
הלקוחות מקבלים מסמכים, מעוצבים, ייצוגיים, מקצועיים וברורים!
הממשק נוח וידידותי לכל אדם ואני ממליץ בחום לכל בעל עסק להצטרף לחברה שגם יודעת מהו שירות לקוחות! וזה ממש לא צחוק....

ננסי ברנדס

בשבועות האחרונים החלטתי להתחבר לחברתכם לאחר שסיימתי להקים את העסק שלי,כבעל עסק וכאדם שבמשך כל שנות עיסוקי עסקתי בשרות הלקוח,היה חשוב לי לקבל שירות אמין מהיר ומקצועי,ולכן בחרתי בכם. עם תחילת ההתקשרות בינינו זכיתי להכיר את גברת שני פרי ,המוגדרת אצלכם כמנהלת קשרי לקוחות,עוד בתחילת הדרך זכיתי לאוזן קשבת ולתמיכה טכנית ברמה מקצועית ביותר,בסוף השבוע האחרון כאשר הנכם מסיימים את פעילותכם ב17:00 נתקלתי בקושי לסיים עסקה במערכת שרכשתי,ומייד העברתי מייל לשני למרות שאני יודע כי זמן הפעילות שלכם יתחדש שוב ביום ראשון, לשמחתי הרבה לאחר זמן קצר קיבלתי מייל עם הסבר מפורט כיצד לסיים את העסקה באופן הנכון ,ובכך לא אבדתי את העסקה הראשונה שלי כאן בעסק,גם הבוקר כשפניתי בכדי לשאול דבר מה, זכיתי לסבלנות רבה תוך הסבר מקצועי שלא משתמע לשניים,אני כבעל עסק שכל דקה שווה לכסף , חייב לציין כי השירות לו אני זוכה לקבל בחברתכם ראוי לשבח ,והבחירה בגברת שני פרי בחברתכם,היא נכס לכל בעל העסק שרוצה להציג ללקוחותיו,שירות,אמינות,מקצועיות ואדיבות, יישר כח גברת שני,

בכבוד רב,
שמוליק גרינברג
http://www.coolbuy.co.il

CoolBuy
אתר הקניות שלך

כחברה התומכת ומעודדת עבודה וירטואלית כדי לחסוך בפליטת גזים מיותרים, הפחתת פקקי תנועה והתייעלות עסקית, חיפשנו פתרון לניהול חשבוניות וסליקה אשר יהיה פתרון נגיש מכל מקום וכן יסייע באוטומציה של תהליכים על מנת לתמוך בצמיחתינו. המערכת של Invoice4U עונה על צרכים אילו ועוד נוספים לשביעות רצוננו והכי חשוב – שירות מצוין והיענות לפניות במומחיות ויעילות. אנו ממליצים בחום

רונן לוי – מנכ"ל
VOXIA – פתרונות תקשורת חכמים
http://www.voxia.co.il

פתרונות תקשורת חכמים
VOXIA

לאחר מס' שנים בהן השתמשנו במערכת חשבוניות אחרת החלטנו לבחור במערכת חדשה אשר תספק לנו פתרון טוב יותר לצרכים המשתנים שלנו. לאחר סקר שוק מקיף שעשינו הגענו למסקנה כי המערכת של invoice4u תספק לנו את הפיתרון הטוב ביותר. כיום לאחר מס' חודשי שימוש במערכת אנו מאד שמחים שקיבלנו את ההחלטה לעבור אליה. המערכת מאפשרת לנו לנהל בצורה אופטימאלית את הנהלת החשבונות כולה, החל משלב הוצאת החשבוניות ועד לגבייה.

חשוב לציין גם את התמיכה השוטפת ואת ההענות לפיתוח של פיצ'רים חדשים.

בברכה,
דרור אפשטיין – מנכ"ל משותף
פורטל דרושים
http://www.drushim.co.il

פורטל דרושים
לוח הדרושים מס' 1 בישראל (ע"פ סקר טים)

Home4Trip is issuing dozens of receipts a day for booking of holiday homes in Tel Aviv and have to send receipt copies to the whole world. Invoice4u is providing Home4Trip with a great solution for the holiday apartments and vacation rentals industry as much as multi currency complex solutions for the tourism industry.
I personally recommend on Invoice4u
Robin Sharma
Home4Trip.com - Tel Aviv Vacation Rentals Specials
+972.78.8187825
www.home4trip.com
Info@Home4Trip.com

Home4Trip.com
The Tel Aviv Holiday apartments specialists

בחרנו בפיתרון המוצע על ידי invoice4u לאחר סקירת מגוון הפתרונות הקיימים בתחום. כיום, לאחר מספר שנים של עבודה משותפת, ניתן לומר בביטחון כי מדובר בבחירה הנכונה. השירות מקיף, נוח מאוד לשימוש וממשיך להשתפר באופן רציף, תוך הוספת תכונות חדשות.
מומלץ בחום!
www.milometer.co.il

מילומטר פסיכומטרי
תוכנת לימוד המילים המתקדמת ביותר

מזה זמן רב אנו מחפשים תוכנת הנה"ח נוחה עבור לקוחותינו כחלק ממערכת CRM שאנו מפתחים. לאחר בדיקה של מערכת invoice4U החלטנו מיד לשלבה כמודול בתוך מערכת CRM שלנו על מנת לספק לקהל לקוחותיינו פתרון מלא של CRM והנהח"ש ברמה גבוהה תוך שמירה על ממשק נוח ללקוח ועלויות נמוכות. אני ממליץ על התוכנה בחום. ניתן להוריד דמו של מערכת CRMatrix-CRM כולל מודול invoice4u לחודש ניסיון ללא עלות.

בכתובת www.crmatrix.com
מייל sales@crmatrix.com
טלפון 03-6349002

CRMatrix
הפתרון המושלם לניהול המשרד והלקוחות

יצרו כלי כ"כ חיוני לנו כמשרד עורכי דין, נח לשימוש ונגיש גם מחוץ למשרד, גם שלא בשעות העבודה, וללא כל תלות במחשב ספציפי. בנוסף, מצאנו את הצוות של invoice4u בעל יחס מסור, תומך וניחן בידע מקצועי רב. תודה שוב ובהצלחה בהמשך.

www.orendin.com

Email:
oren@orendin.com
Tel 1700700981

אורן בושרי
עורך דין

לכבוד יורם שיפר וצוות Invoice4u,
אנו משתמשים קבועים בתוכנה, בשקט בשקט, כבר השנה השלישית... מפיקים חשבוניות, קבלות ומסמכים אחרים של החברה מכל מקום בעולם, בכל שעה. התכנה תמיד זמינה וכל הזמן משתפרת. מבחינתנו – אפס תקלות. מומלץ בחום, למעט אלה שמכורים לריח של הקופי הכימי בפנקסים

המשיכו כך,
יורם לב-יהודי
מנהל-שותף
ביקון טק בע"מ
www.beacontech.eu
info@beacontech.eu

Beacon Tech

אנו עובדים עם תוכנת invoice4u מזה זמן רב, התוכנה מצויינת, נוחה לשימוש וכל הזמן משתפרת ומשתדרגת! אין ספק שהתוכנה חוסכת לנו משאבים רבים (שליחת החשבוניות ישירות במייל) ומאפשרת ניהול ומעקב יעיל אחר החשבוניות.
מומלץ בחום.

כמהזה אתר אינטרנט בע"מ
השוואת מחירים: סלולרי, אינטרנט, שיחות לחו"ל
טל':072-2121001

בברכה,
נמרוד מן
מנהל פיתוח עסקי
טל': 072-2121001
www.kamaze.co.il

Kamaze - כמהזה

עבדתי עם התוכנה בשנתיים האחרונות. מצאתי את השימוש בתוכנה יעיל ביותר. היכולת להפיק חשבוניות מכל מקום בארץ ובעולם ולהגיב מיידית לבקשות לקוחות, אפשרה לי גמישות מלאה ושירות מיידי ללקוחות. המערכת מאפשרת ניהול של כל מחזור החיים והגביה ובכך ערכה לא יסולא בפז אשמח להמליץ לחברות אחרות

משה קליג'
טלקורדיה
מנהל פעילות טלקורדיה ישראל, יוון , קפריסין
moshe@kalige.net
M +972-(0)528-414110
F +972-(0)508-971456

אינטרנט בינת
פתרונות חכמים לעסקים

invoice4u משמשת אותנו מזה למעלה משנה להפקת חשבוניות מס, קבלות וכל המסמכים המחוייבים. התוכנה נעימה ופשוטה להפעלה. התחלנו להפעיל אותה מיידית ולא נתקלנו בשום בעיה עד כה. התוכנה היא פתרון טוב מאוד בעלות תועלת מצויינת.

אודי קב
www.tmura.co.il
טל 097440675

Tmura
Information Systems

אנו משתמשים במערכת של Invoice 4 U מזה כשנה. המערכת אמינה וידידותית ביותר ומאפשרת לחסוך זמן יקר בניהול השוטף של העסק הודות לממשק נוח ואינטואיטיבי. במסגרת עבודתנו, אנו נדרשים להפקה של מספר רב של מסמכים, פעולה שבעבר הצריכה זמן רב, ניירת וסרבול.

מערכת Invoice 4 U מאפשרת לקצר משמעותית את תהליכי העבודה בתחום הנהלת החשבונות ומקנה בקרה שוטפת של מצב התשלומים. בנוסף, אנו עדים למאמצים המתמשכים של צוות האתר בפיתוחו ובהוספת יכולות למערכת. במקרים הבודדים בהם נזקקנו לתמיכה, קיבלנו שירות אדיב, מהיר ומסור. אנו ממליצים בחום על השימוש במערכת ומקווים להמשיך ולהתבסס עליה בעתיד.

אבישי שרון
ראש צוות פיתוח עסקי
טל. 077-2005166
http://www.gisight.co.il

ג'י סייט
פיתוח ועיצוב אתרים

עובד עם המערכת שלכם כבר שנה ולא מפסיק להתפעל מהכוח והיכולת שלה לשרת עסק בצורה חכמה ויעילה, מבלי לעשוק את המשתמש ולחייב אותו בהוצאות כספיות על עידכונים ושדרוגים. הכל שקוף, מתעדכן באורח פלא ולרוב העידכונים עוברים חלק וכמעט מבלי שארגיש בהם. גם התגובות שלכם לפניות תמיכה רציניות ומסייעות גם בתחומים של ניהול החשבונות שלי וגם בהיכרות הראשונית עם המערכת ותכונותיה המתחדשות.

בברכה,
נדב דפני
shop.dafni.com

נדב דפני
תוכנה וחומרה מוסיקלית

Invoice4u מוכיח את עצמו ב 18 החודשים האחרונים כשירות אמין ופשוט לחברת משב הוא מפשט את תהליכי העבודה שכן לחברה פעילות מבוזרת משני מוקדים מרוחקים גיאוגרפית. כמו כן השירות מאוד ידידותי לסביבה וחוסך ניירת רבה

משב מחקר יישומי
דואל info@mashav-research.com
אתר: www.mashav-research.com
איש קשר: נעם זכאי 0544958060

משב מחקר יישומי

שלום,

אני ממליצה בחום על תוכנת INVOICE4U. התוכנה נוחה לשימוש וידידותית למשתמש. מעקב אחר החשבוניות הוא נוח וכן מציאת נתונים על לקוחות מתאפשר על ידי גישה קלה וברורה למשתמש.

בברכה,
ליאת עמית איפרגן
קשרי לקוחות
טל 04-9933823
טל 09-9578312
פקס 09-9578311
www.isoiq.com
info@isoiq.com
office@iqtools.net
ת.ד 12066, נהרייה 22012

פתרונות אייקיו
תוכנה ושירותי ייעוץ לניהול איכו וניהול משולב

אני עוסק בהדרכה לעסקים וחלק מלקוחותי הם חברות גדולות מאד. תמיד הרגשתי שאני מקדיש יותר מדי זמן לניהול הכספים כלומר להוצאת חשבוניות, מעקב עליהם וגביה דבר שבא על חשבון הפיתוח העסקי והמכירות. ברגע שהתחלתי לעבוד עם התוכנה, היעילות שלי גברה, הכל מתועד, הכל נגיש, את הכל ניתן לאחזר במהירות 24 שעות ביממה ומכל מקום בארץ ובעולם.

העובדה שהתוכנה היא באינטרנט מאפשרת לי לא אחת להתשמש במחשב של הלקוח עצמו להוצאת החשבונית או לבירור מיידי בלי שאני צריך לחזור למשרד ורק אז לנהל את הבירור. וכמובן החסכון הכספי של ביטול הניירת.

האתר שלי www.hugoshimron.co.il

Hugo
כלים להפצת ידע משולב

אני מנהל את אתר האינטרנט www.class4u.co.il אתר למציאת כיתות ואולמות כנסים להדרכה. המפרסמים באתר שהם בעלי כיתות ואולמות כנסים, משלמים עבור הפרסום במגוון צורות תשלום הנוחות להם. השימוש בתוכנה מאפשר לי גמישות מירבית בניהול המערכת הכספית ובעיקר משמש למעקב אחר תשלומים, גביה וכמו כן אני משתמש רבות בניהול תזכורות. אין ספק שללא התוכנה הייתי מתקשה מאד לנהל את האתר.

Class4u

כמנכ"ל חברת RockeTier Technologies, המתמחה בזיהוי בעיות ביצועים במערכות תוכנה גדולות כדוגמת מערכות פיננסיות ו - Web 2.0, ופתרון של בעיות אלו, אני יודע עד כמה ביצועים יכולים להפוך כל עסק מכשלון להצלחה, בשורה התחתונה - אתם עוזרים לנו לצמצם תקורות, ולתת ללקוחות שלנו ביצועים טובים יותר ויכולת תגובה משופרת,

בברכה,
משה קפלן
RockeTier Technologies
www.rocketier.com
moshe.kaplan@rocketier.com

RockeTier
Solving customers' system performance bottlenecks and scale out limitations

שלום רב,

חברת סינאפיס עובדת עם invoice4u מיום הקמתה 5/2005.
כיוון שאנו עובדים עם חשבוניות הן באנגלית והן בעברית ביקשנו סיוע מצוות invoice4u. הצוות סייע לנו במהירות וביעילות ופתר את הבעיה לשביעות רצוננו. אנו מאוד מרוצים מממשק המשתמש ומיכולת המעקב לגביה שמאפשרת לנו התוכנה. אנו ממליצים בחום על השירות!

אייל שירי
מנכ"ל
eyal@sinapistech.com

Sinapis Technologies Ltd

אנו, בחברת אומרטה גלובל בע"מ - מרכז לזוגיות והכוונה אישית, רוצים להביע את תודתנו הרבה על הטיפול המסור, המהיר והאדיב שחברת invoice4u העניקה לנו כשהיינו זקוקים לשחזור מידע שנמחק לנו בטעות במערכת. invoice4u, באופן כללי, מהווה תוכנה יעילה מאוד לניהול המשרד והלקוחות שלנו.

שרון רובינשטיין
המרכז לאימון והכוונה זוגית
03-6912699
http://www.princess.co.il
http://www.babemaster.co.il

אומרטה גלובל בע"מ
מרכז לזוגיות והכוונה אישית

התוכנה היא כלי אינטרטי נהדר, קלה לשימוש וחוסכת משאבים רבים. עצם העובדה שכל ניהול הוצאת חשבוניות וקבלות נעשה דרך הווב מאפשר לי מעקב יעיל ומאורגן.

מומלץ בחום.
איילת נוף
www.blonde2dot0.com

בלונד 2.0
שיווק ווב 2.0 - קידום ע"י קהילות, בלוגים, פורומים, וכו'.

התוכנה עונה על כל הציפיות ויותר. אם אוסיף לכך את השירות המעולה ,היחס החם והמחירים הנוחים זה פשוט מושלם וכדאי לנותני שירותים אחרים במגזר העסקי ללמוד מיורם שיפר כיצד לעשות לקוחות מרוצים ונאמנים

יצחק כפיר-אונלי-יו
Kfir55@gmail.com

סחר ושיווק בע"מ

כפי שציינתי והמלצתי בעבר, לאחר כשמונת חודשי שימוש במערכת, הנני ממליץ בחום לכל אחד, כולל בזמני הפרטי לחבריי ולקוחותיי, על השימוש בשירותיכם המצויינים ברמת התוכנה, שרות התמיכה , הבהירות והקלות. כמובן שגם אשמח להמליץ בהתאם על כלל חבילת השרות. תודה! תודה! תודה!

www.e-dve.com
דוד וסרשטיין
יזמות ופיתוח עסקי
טל' 077-9300240
נייד 052-2435136
פקס 057-7975957
dve@e-dve.com

DVE
David Vasershtein Enterprise

כמי שמתמחה בכתיבה ועריכת תוכן לאינטרנט, אני עובדת בכל מקום ובכל זמן. לכן, היה לי חשוב שגם הפקת החשבוניות, ההזמנות והקבלות, תוכל להתבצע מכל מקום ובכל זמן, מבלי שאאלץ "להיסחב" עם הניירת. לא התעצלתי ובדקתי את כל האפשרויות המוצעות בשוק לשירות מקוון להפקת חשבוניות. תוצאות הבדיקה שלי היו חד משמעיות:

השירות של Invoice4u להפקה מקוונת של חשבוניות והניירת הכרוכה בהן, הוא הידידותי ביותר:
- תוכנה נוחה לתפעול שנותנת מענה לכל הצרכים שלי
- תמיכה זמינה ויעילה
- מחיר שווה לכל כיס
הצירוף של כל אלה הפכו את Invoice4u לבחירה חד משמעית עבורי ועד היום אני לקוחה נאמנה ומרוצה.

טלי מורפורגו
עורכת תוכן אינטרנט
מילים לרשת | tali@words4web.net | www.words4web.net

מילים לרשת
כתיבה מקצועית לאינטרנט

אנו מרוצים מאד ממערכת הפקת חשבוניות וקבלות שלכם. המערכת אמינה זמינה תמיד וקלה להפעלה

בברכה,
בני רם
www.rankit.co.il

RankIT
חברה לבנייה וקידום אתרים

ליורם שיפר שלום

אני אלכס מפיקספקס מה זה מבסוט מהשרות שלכם – אתם גדולים ועצומים
וכל מי שיתקשר אלי או ידבר אתי ישמע את זה.

כתובתנו להתקשרות
info@fixfax.co.il

פיקספקס

אנו מרוצים מאד ממערכת הפקת חשבוניות וקבלות שלכם. המערכת אמינה זמינה תמיד וקלה להפעלה.

אבי אלבום
מנהל
טל: 03-6885841
נייד: 050-5244713
פקס: 03-5370348
Email: bioinst@inter.net.il

ביו אינסטרומנט בע"מ

אני עובד עם invoice4u זו השנה השלישית (ולא מתכוון להפסיק). השירות הזה הוא ממש "מהפך" בשבילי בכל הקשור לניהול העסק. אין צורך בניירת, ניתן להוציא חשבונית מכל מקום, לא צריך להתקין תוכנה על כל המחשבים בעסק
והוא נותן לי שליטה מלאה על כל ניהול החשבונות והלקוחות. בנוסף לזה האתר נבנה בצורה ידידותית וחכמה, עם הטכנולוגיות החדשות ביותר והוא מתעדכן בתדירות גבוהה מאוד ללא כל תשלום נוסף על שדרוגים.

העלות של השירות נמוכה מקנייה ואחזקה של כל תוכנת ניהול חשבונות אחרת. על כל זה נוסף גם השירות המהיר והמצוין של יורם והצוות בכל עניין ובכל שעה, גם באמצע הלילה. אני מספר על השירות ללקוחות שלי והם מופתעים לשמוע שהם לא צריכים לשלם הון לרואה החשבון שלהם כדי שיעשה פחות טוב מה שהם יכולים לעשות בעצמם טוב יותר.

עמירם קורח
עמירם מחשבים
054-4296402
amiram@amiramshop.com
www.amiramshop.com

עמירם מחשבים

ברצוני להמליץ על האתר. היכולת להתעסק עם הוצאת חשבוניות וקבלות כאשר הכל נעשה דרך האינטרנט היא דבר אדיר שאין לו אח ורע בישראל. כמו כן ברצוני לציין את שירות הלקוחות המסור שתמיד מספק את התשובות לבעיות\דרישות שבאות ממני. תודה לרו"ח יורם שיפר ולכל צוות האתר.

מייל
yoramv@amdocs.com

טלפון
052-4714086

יורם ורדי

השירות שלכם הוא יעיל ונוח. כך למשל, במהלך התקופה בה קיבלתי מכם שירות, עברתי למשרדי החדש, ולא נזקקתי לבתי דפוס לצורך שינוי הפרטים. התמיכה הטלפונית שקיבלתי בוצעה באדיבות ובסבלנות ראויה לציון. כל פניה בטלפון או במייל, נענתה במהירות. בקיצור, שירות כמו שצריך.

טלפון: 03-6325201 פקס. 03-6325217
דוא"ל: orazin@netvision.net.il

אוסנת רזין
עורכת דין

גילינו את תוכנת invoice 4u והצטרפנו מייד כמנויים להפקת חשבוניות אוטומטיות ושרותי הסליקה שמספק האתר
https://www.invoice4u.co.il/invoice_automation.aspx
אין ספק שזה הפתרון האולטימטיבי להפקת חשבוניות לאתרי אינטרנט במיוחד לאור החסכון הרב שנוצר לנו מייד עם ההפקה האוטומטית ומשלוח החשבוניות במייל ללקוחותינו בארץ ובחו"ל. שיטת עבודה זו הפחיתה בצורה משמעותית את העול שהיה עלינו בהפקת חשבוניות רבות מידי חודש ולהערכתנו חסך לנו שכר של פקידה בחצי משרה. התוכנה מקצועית ועונה על הצרכים , השירות מצויין ואנחנו ממליצים מאד על צוות invoice4u ,תודה על הכל והמשך עבודה פורייה

אגנט אינטראקטיב נטוורק בע"מ
שיווק במנועי חיפוש
מייל info@agentinteractive.com
טל 9562333 03

Agentinteractive
תוכנת סטטיסטיקה באינטרנט "טראפיק אנלייזר" ושיווק באינטרנט

אנו ממליצים בחום על התוכנה שהיא פשוטה להפעלה, חוסכת משאבים רבים ונוחה לשימוש בעיקר. מעצם היותה באינטרנט, דבר המאפשר הוצאה של חשבוניות וקבלות מכל מקום ושליטה מלאה על כל ניהול העסק בצורה ידידותית וחכמה. העלות היא יחסית נמוכה - מחיר שווה לכל כיס וכמובן השירות, התמיכה והזמנים. אני ממליץ על התוכנה בחום.

צוות אתר "נגרים"
http://www.nagar.org.il
מייל admin@nagar.org.il
טל 054-7887706

צוות אתר נגרים וחברת קידומדיה