אנחנו מסמיקים ממה שהלקוחות אומרים עלינו

שלום אני משתמש במערכת של invoice4u כבר ארבע שנים וזה הפך את חיי החשבונאיים להרבה יותר קלים ואפילו רואה החשבון שלי מרוצה. יום אחד אני מניח שהעניין הזה ייתר לגמרי את הניג׳וס החודשי לרואי החשבון עד לדוח השנתי.

גיא מרוז - עיתונאי ומגיש טלויזיה

חברים יקרים, אנחנו שמחים ומעוניינים להמליץ לכם על מערכת invoice4u , כי מאז שהמערכת הזאת הגיעה לחיינו, אפשר להגיד שהשתנו חיינו וסוף סוף הגענו לעתיד והפסקנו להתנהל כמו במי הביניים...

עד לא מזמן הוצאנו חשבוניות כמו פעם - כשיש לך פנקס וקופי וצריכים לרשום הכל בעט חזק כדי שהדיו יעבור, ואז לשים הכל במעטפה, להדביק בול ולשלוח הכל בדואר... ממש כמו פעם. והיום, ברוך השם, הכל נעשה בקליק אחד דרך המייל ותוך שניה הכל קריא, ברור, מתועד ומגיע בשנייה ליעד ובזמן כמובן!!!

איזה כיף ועונג גדול לנו ולכולם. תודה לכם, עדן הראל ועודד מנשה

עדן הראל ועודד מנשה
מיכל צפיר

Invoice4u זו מערכת חשבוניות אינטרנטית כל כך נוחה ופשוטה לתפעול.
התוכנה מספקת פתרון מלא להפקת חשבוניות ביעילות ובזמן כה קצר!
המערכת פשוטה, ידידותית מאוד למשתמש עם אפס תקלות!
חשוב לציין כי שירות הלקוחות הוא מעולה וכולל צוות תמיכה אונליין שתמיד זמין לנו.

ממליצה בחום!

מיכל צפיר
מרצה ומאמנת לאורח חיים בריא

כעולה חדש, שתמיד יישאר עולה חדש, מערכת invoice4u פוטרת אותי מכתיבת חשבוניות בכתב היד, שבעברית תמיד היה נקודת החולשה שלי.
הלקוחות מקבלים מסמכים, מעוצבים, ייצוגיים, מקצועיים וברורים!
הממשק נוח וידידותי לכל אדם ואני ממליץ בחום לכל בעל עסק להצטרף לחברה שגם יודעת מהו שירות לקוחות! וזה ממש לא צחוק....

ננסי ברנדס

בשבועות האחרונים החלטתי להתחבר לחברתכם לאחר שסיימתי להקים את העסק שלי,כבעל עסק וכאדם שבמשך כל שנות עיסוקי עסקתי בשרות הלקוח,היה חשוב לי לקבל שירות אמין מהיר ומקצועי,ולכן בחרתי בכם. עם תחילת ההתקשרות בינינו זכיתי להכיר את גברת שני פרי ,המוגדרת אצלכם כמנהלת קשרי לקוחות,עוד בתחילת הדרך זכיתי לאוזן קשבת ולתמיכה טכנית ברמה מקצועית ביותר,בסוף השבוע האחרון כאשר הנכם מסיימים את פעילותכם ב17:00 נתקלתי בקושי לסיים עסקה במערכת שרכשתי,ומייד העברתי מייל לשני למרות שאני יודע כי זמן הפעילות שלכם יתחדש שוב ביום ראשון, לשמחתי הרבה לאחר זמן קצר קיבלתי מייל עם הסבר מפורט כיצד לסיים את העסקה באופן הנכון ,ובכך לא אבדתי את העסקה הראשונה שלי כאן בעסק,גם הבוקר כשפניתי בכדי לשאול דבר מה, זכיתי לסבלנות רבה תוך הסבר מקצועי שלא משתמע לשניים,אני כבעל עסק שכל דקה שווה לכסף , חייב לציין כי השירות לו אני זוכה לקבל בחברתכם ראוי לשבח ,והבחירה בגברת שני פרי בחברתכם,היא נכס לכל בעל העסק שרוצה להציג ללקוחותיו,שירות,אמינות,מקצועיות ואדיבות, יישר כח גברת שני,

בכבוד רב,
שמוליק גרינברג
http://www.coolbuy.co.il

CoolBuy
אתר הקניות שלך

כחברה התומכת ומעודדת עבודה וירטואלית כדי לחסוך בפליטת גזים מיותרים, הפחתת פקקי תנועה והתייעלות עסקית, חיפשנו פתרון לניהול חשבוניות וסליקה אשר יהיה פתרון נגיש מכל מקום וכן יסייע באוטומציה של תהליכים על מנת לתמוך בצמיחתינו. המערכת של Invoice4U עונה על צרכים אילו ועוד נוספים לשביעות רצוננו והכי חשוב – שירות מצוין והיענות לפניות במומחיות ויעילות. אנו ממליצים בחום

רונן לוי – מנכ"ל
VOXIA – פתרונות תקשורת חכמים
http://www.voxia.co.il

פתרונות תקשורת חכמים
VOXIA

לאחר מס' שנים בהן השתמשנו במערכת חשבוניות אחרת החלטנו לבחור במערכת חדשה אשר תספק לנו פתרון טוב יותר לצרכים המשתנים שלנו. לאחר סקר שוק מקיף שעשינו הגענו למסקנה כי המערכת של invoice4u תספק לנו את הפיתרון הטוב ביותר. כיום לאחר מס' חודשי שימוש במערכת אנו מאד שמחים שקיבלנו את ההחלטה לעבור אליה. המערכת מאפשרת לנו לנהל בצורה אופטימאלית את הנהלת החשבונות כולה, החל משלב הוצאת החשבוניות ועד לגבייה.

חשוב לציין גם את התמיכה השוטפת ואת ההענות לפיתוח של פיצ'רים חדשים.

בברכה,
דרור אפשטיין – מנכ"ל משותף
פורטל דרושים
http://www.drushim.co.il

פורטל דרושים
לוח הדרושים מס' 1 בישראל (ע"פ סקר טים)

Home4Trip is issuing dozens of receipts a day for booking of holiday homes in Tel Aviv and have to send receipt copies to the whole world. Invoice4u is providing Home4Trip with a great solution for the holiday apartments and vacation rentals industry as much as multi currency complex solutions for the tourism industry.
I personally recommend on Invoice4u
Robin Sharma
Home4Trip.com - Tel Aviv Vacation Rentals Specials
+972.78.8187825
www.home4trip.com
Info@Home4Trip.com

Home4Trip.com
The Tel Aviv Holiday apartments specialists

בחרנו בפיתרון המוצע על ידי invoice4u לאחר סקירת מגוון הפתרונות הקיימים בתחום. כיום, לאחר מספר שנים של עבודה משותפת, ניתן לומר בביטחון כי מדובר בבחירה הנכונה. השירות מקיף, נוח מאוד לשימוש וממשיך להשתפר באופן רציף, תוך הוספת תכונות חדשות.
מומלץ בחום!
www.milometer.co.il

מילומטר פסיכומטרי
תוכנת לימוד המילים המתקדמת ביותר

מזה זמן רב אנו מחפשים תוכנת הנה"ח נוחה עבור לקוחותינו כחלק ממערכת CRM שאנו מפתחים. לאחר בדיקה של מערכת invoice4U החלטנו מיד לשלבה כמודול בתוך מערכת CRM שלנו על מנת לספק לקהל לקוחותיינו פתרון מלא של CRM והנהח"ש ברמה גבוהה תוך שמירה על ממשק נוח ללקוח ועלויות נמוכות. אני ממליץ על התוכנה בחום. ניתן להוריד דמו של מערכת CRMatrix-CRM כולל מודול invoice4u לחודש ניסיון ללא עלות.

בכתובת www.crmatrix.com
מייל sales@crmatrix.com
טלפון 03-6349002

CRMatrix
הפתרון המושלם לניהול המשרד והלקוחות

יצרו כלי כ"כ חיוני לנו כמשרד עורכי דין, נח לשימוש ונגיש גם מחוץ למשרד, גם שלא בשעות העבודה, וללא כל תלות במחשב ספציפי. בנוסף, מצאנו את הצוות של invoice4u בעל יחס מסור, תומך וניחן בידע מקצועי רב. תודה שוב ובהצלחה בהמשך.

www.orendin.com

Email:
oren@orendin.com
Tel 1700700981

אורן בושרי
עורך דין

לכבוד יורם שיפר וצוות Invoice4u,
אנו משתמשים קבועים בתוכנה, בשקט בשקט, כבר השנה השלישית... מפיקים חשבוניות, קבלות ומסמכים אחרים של החברה מכל מקום בעולם, בכל שעה. התכנה תמיד זמינה וכל הזמן משתפרת. מבחינתנו – אפס תקלות. מומלץ בחום, למעט אלה שמכורים לריח של הקופי הכימי בפנקסים

המשיכו כך,
יורם לב-יהודי
מנהל-שותף
ביקון טק בע"מ
www.beacontech.eu
info@beacontech.eu

Beacon Tech

אנו עובדים עם תוכנת invoice4u מזה זמן רב, התוכנה מצויינת, נוחה לשימוש וכל הזמן משתפרת ומשתדרגת! אין ספק שהתוכנה חוסכת לנו משאבים רבים (שליחת החשבוניות ישירות במייל) ומאפשרת ניהול ומעקב יעיל אחר החשבוניות.
מומלץ בחום.

כמהזה אתר אינטרנט בע"מ
השוואת מחירים: סלולרי, אינטרנט, שיחות לחו"ל
טל':072-2121001

בברכה,
נמרוד מן
מנהל פיתוח עסקי
טל': 072-2121001
www.kamaze.co.il

Kamaze - כמהזה

עבדתי עם התוכנה בשנתיים האחרונות. מצאתי את השימוש בתוכנה יעיל ביותר. היכולת להפיק חשבוניות מכל מקום בארץ ובעולם ולהגיב מיידית לבקשות לקוחות, אפשרה לי גמישות מלאה ושירות מיידי ללקוחות. המערכת מאפשרת ניהול של כל מחזור החיים והגביה ובכך ערכה לא יסולא בפז אשמח להמליץ לחברות אחרות

משה קליג'
טלקורדיה
מנהל פעילות טלקורדיה ישראל, יוון , קפריסין
moshe@kalige.net
M +972-(0)528-414110
F +972-(0)508-971456

אינטרנט בינת
פתרונות חכמים לעסקים

invoice4u משמשת אותנו מזה למעלה משנה להפקת חשבוניות מס, קבלות וכל המסמכים המחוייבים. התוכנה נעימה ופשוטה להפעלה. התחלנו להפעיל אותה מיידית ולא נתקלנו בשום בעיה עד כה. התוכנה היא פתרון טוב מאוד בעלות תועלת מצויינת.

אודי קב
www.tmura.co.il
טל 097440675

Tmura
Information Systems

אנו משתמשים במערכת של Invoice 4 U מזה כשנה. המערכת אמינה וידידותית ביותר ומאפשרת לחסוך זמן יקר בניהול השוטף של העסק הודות לממשק נוח ואינטואיטיבי. במסגרת עבודתנו, אנו נדרשים להפקה של מספר רב של מסמכים, פעולה שבעבר הצריכה זמן רב, ניירת וסרבול.

מערכת Invoice 4 U מאפשרת לקצר משמעותית את תהליכי העבודה בתחום הנהלת החשבונות ומקנה בקרה שוטפת של מצב התשלומים. בנוסף, אנו עדים למאמצים המתמשכים של צוות האתר בפיתוחו ובהוספת יכולות למערכת. במקרים הבודדים בהם נזקקנו לתמיכה, קיבלנו שירות אדיב, מהיר ומסור. אנו ממליצים בחום על השימוש במערכת ומקווים להמשיך ולהתבסס עליה בעתיד.

אבישי שרון
ראש צוות פיתוח עסקי
טל. 077-2005166
http://www.gisight.co.il

ג'י סייט
פיתוח ועיצוב אתרים

עובד עם המערכת שלכם כבר שנה ולא מפסיק להתפעל מהכוח והיכולת שלה לשרת עסק בצורה חכמה ויעילה, מבלי לעשוק את המשתמש ולחייב אותו בהוצאות כספיות על עידכונים ושדרוגים. הכל שקוף, מתעדכן באורח פלא ולרוב העידכונים עוברים חלק וכמעט מבלי שארגיש בהם. גם התגובות שלכם לפניות תמיכה רציניות ומסייעות גם בתחומים של ניהול החשבונות שלי וגם בהיכרות הראשונית עם המערכת ותכונותיה המתחדשות.

בברכה,
נדב דפני
shop.dafni.com

נדב דפני
תוכנה וחומרה מוסיקלית

Invoice4u מוכיח את עצמו ב 18 החודשים האחרונים כשירות אמין ופשוט לחברת משב הוא מפשט את תהליכי העבודה שכן לחברה פעילות מבוזרת משני מוקדים מרוחקים גיאוגרפית. כמו כן השירות מאוד ידידותי לסביבה וחוסך ניירת רבה

משב מחקר יישומי
דואל info@mashav-research.com
אתר: www.mashav-research.com
איש קשר: נעם זכאי 0544958060

משב מחקר יישומי

שלום,

אני ממליצה בחום על תוכנת INVOICE4U. התוכנה נוחה לשימוש וידידותית למשתמש. מעקב אחר החשבוניות הוא נוח וכן מציאת נתונים על לקוחות מתאפשר על ידי גישה קלה וברורה למשתמש.

בברכה,
ליאת עמית איפרגן
קשרי לקוחות
טל 04-9933823
טל 09-9578312
פקס 09-9578311
www.isoiq.com
info@isoiq.com
office@iqtools.net
ת.ד 12066, נהרייה 22012

פתרונות אייקיו
תוכנה ושירותי ייעוץ לניהול איכו וניהול משולב

אני עוסק בהדרכה לעסקים וחלק מלקוחותי הם חברות גדולות מאד. תמיד הרגשתי שאני מקדיש יותר מדי זמן לניהול הכספים כלומר להוצאת חשבוניות, מעקב עליהם וגביה דבר שבא על חשבון הפיתוח העסקי והמכירות. ברגע שהתחלתי לעבוד עם התוכנה, היעילות שלי גברה, הכל מתועד, הכל נגיש, את הכל ניתן לאחזר במהירות 24 שעות ביממה ומכל מקום בארץ ובעולם.

העובדה שהתוכנה היא באינטרנט מאפשרת לי לא אחת להתשמש במחשב של הלקוח עצמו להוצאת החשבונית או לבירור מיידי בלי שאני צריך לחזור למשרד ורק אז לנהל את הבירור. וכמובן החסכון הכספי של ביטול הניירת.

האתר שלי www.hugoshimron.co.il

Hugo
כלים להפצת ידע משולב

אני מנהל את אתר האינטרנט www.class4u.co.il אתר למציאת כיתות ואולמות כנסים להדרכה. המפרסמים באתר שהם בעלי כיתות ואולמות כנסים, משלמים עבור הפרסום במגוון צורות תשלום הנוחות להם. השימוש בתוכנה מאפשר לי גמישות מירבית בניהול המערכת הכספית ובעיקר משמש למעקב אחר תשלומים, גביה וכמו כן אני משתמש רבות בניהול תזכורות. אין ספק שללא התוכנה הייתי מתקשה מאד לנהל את האתר.

Class4u

כמנכ"ל חברת RockeTier Technologies, המתמחה בזיהוי בעיות ביצועים במערכות תוכנה גדולות כדוגמת מערכות פיננסיות ו - Web 2.0, ופתרון של בעיות אלו, אני יודע עד כמה ביצועים יכולים להפוך כל עסק מכשלון להצלחה, בשורה התחתונה - אתם עוזרים לנו לצמצם תקורות, ולתת ללקוחות שלנו ביצועים טובים יותר ויכולת תגובה משופרת,

בברכה,
משה קפלן
RockeTier Technologies
www.rocketier.com
moshe.kaplan@rocketier.com

RockeTier
Solving customers' system performance bottlenecks and scale out limitations

שלום רב,

חברת סינאפיס עובדת עם invoice4u מיום הקמתה 5/2005.
כיוון שאנו עובדים עם חשבוניות הן באנגלית והן בעברית ביקשנו סיוע מצוות invoice4u. הצוות סייע לנו במהירות וביעילות ופתר את הבעיה לשביעות רצוננו. אנו מאוד מרוצים מממשק המשתמש ומיכולת המעקב לגביה שמאפשרת לנו התוכנה. אנו ממליצים בחום על השירות!

אייל שירי
מנכ"ל
eyal@sinapistech.com

Sinapis Technologies Ltd

אנו, בחברת אומרטה גלובל בע"מ - מרכז לזוגיות והכוונה אישית, רוצים להביע את תודתנו הרבה על הטיפול המסור, המהיר והאדיב שחברת invoice4u העניקה לנו כשהיינו זקוקים לשחזור מידע שנמחק לנו בטעות במערכת. invoice4u, באופן כללי, מהווה תוכנה יעילה מאוד לניהול המשרד והלקוחות שלנו.

שרון רובינשטיין
המרכז לאימון והכוונה זוגית
03-6912699
http://www.princess.co.il
http://www.babemaster.co.il

אומרטה גלובל בע"מ
מרכז לזוגיות והכוונה אישית

התוכנה היא כלי אינטרטי נהדר, קלה לשימוש וחוסכת משאבים רבים. עצם העובדה שכל ניהול הוצאת חשבוניות וקבלות נעשה דרך הווב מאפשר לי מעקב יעיל ומאורגן.

מומלץ בחום.
איילת נוף
www.blonde2dot0.com

בלונד 2.0
שיווק ווב 2.0 - קידום ע"י קהילות, בלוגים, פורומים, וכו'.

התוכנה עונה על כל הציפיות ויותר. אם אוסיף לכך את השירות המעולה ,היחס החם והמחירים הנוחים זה פשוט מושלם וכדאי לנותני שירותים אחרים במגזר העסקי ללמוד מיורם שיפר כיצד לעשות לקוחות מרוצים ונאמנים

יצחק כפיר-אונלי-יו
Kfir55@gmail.com

סחר ושיווק בע"מ

כפי שציינתי והמלצתי בעבר, לאחר כשמונת חודשי שימוש במערכת, הנני ממליץ בחום לכל אחד, כולל בזמני הפרטי לחבריי ולקוחותיי, על השימוש בשירותיכם המצויינים ברמת התוכנה, שרות התמיכה , הבהירות והקלות. כמובן שגם אשמח להמליץ בהתאם על כלל חבילת השרות. תודה! תודה! תודה!

www.e-dve.com
דוד וסרשטיין
יזמות ופיתוח עסקי
טל' 077-9300240
נייד 052-2435136
פקס 057-7975957
dve@e-dve.com

DVE
David Vasershtein Enterprise

כמי שמתמחה בכתיבה ועריכת תוכן לאינטרנט, אני עובדת בכל מקום ובכל זמן. לכן, היה לי חשוב שגם הפקת החשבוניות, ההזמנות והקבלות, תוכל להתבצע מכל מקום ובכל זמן, מבלי שאאלץ "להיסחב" עם הניירת. לא התעצלתי ובדקתי את כל האפשרויות המוצעות בשוק לשירות מקוון להפקת חשבוניות. תוצאות הבדיקה שלי היו חד משמעיות:

השירות של Invoice4u להפקה מקוונת של חשבוניות והניירת הכרוכה בהן, הוא הידידותי ביותר:
- תוכנה נוחה לתפעול שנותנת מענה לכל הצרכים שלי
- תמיכה זמינה ויעילה
- מחיר שווה לכל כיס
הצירוף של כל אלה הפכו את Invoice4u לבחירה חד משמעית עבורי ועד היום אני לקוחה נאמנה ומרוצה.

טלי מורפורגו
עורכת תוכן אינטרנט
מילים לרשת | tali@words4web.net | www.words4web.net

מילים לרשת
כתיבה מקצועית לאינטרנט

ליורם שיפר שלום

אני אלכס מפיקספקס מה זה מבסוט מהשרות שלכם – אתם גדולים ועצומים
וכל מי שיתקשר אלי או ידבר אתי ישמע את זה.

כתובתנו להתקשרות
info@fixfax.co.il

פיקספקס

אנו מרוצים מאד ממערכת הפקת חשבוניות וקבלות שלכם. המערכת אמינה זמינה תמיד וקלה להפעלה

בברכה,
בני רם
www.rankit.co.il

RankIT
חברה לבנייה וקידום אתרים

אנו מרוצים מאד ממערכת הפקת חשבוניות וקבלות שלכם. המערכת אמינה זמינה תמיד וקלה להפעלה.

אבי אלבום
מנהל
טל: 03-6885841
נייד: 050-5244713
פקס: 03-5370348
Email: bioinst@inter.net.il

ביו אינסטרומנט בע"מ

אני עובד עם invoice4u זו השנה השלישית (ולא מתכוון להפסיק). השירות הזה הוא ממש "מהפך" בשבילי בכל הקשור לניהול העסק. אין צורך בניירת, ניתן להוציא חשבונית מכל מקום, לא צריך להתקין תוכנה על כל המחשבים בעסק
והוא נותן לי שליטה מלאה על כל ניהול החשבונות והלקוחות. בנוסף לזה האתר נבנה בצורה ידידותית וחכמה, עם הטכנולוגיות החדשות ביותר והוא מתעדכן בתדירות גבוהה מאוד ללא כל תשלום נוסף על שדרוגים.

העלות של השירות נמוכה מקנייה ואחזקה של כל תוכנת ניהול חשבונות אחרת. על כל זה נוסף גם השירות המהיר והמצוין של יורם והצוות בכל עניין ובכל שעה, גם באמצע הלילה. אני מספר על השירות ללקוחות שלי והם מופתעים לשמוע שהם לא צריכים לשלם הון לרואה החשבון שלהם כדי שיעשה פחות טוב מה שהם יכולים לעשות בעצמם טוב יותר.

עמירם קורח
עמירם מחשבים
054-4296402
amiram@amiramshop.com
www.amiramshop.com

עמירם מחשבים

ברצוני להמליץ על האתר. היכולת להתעסק עם הוצאת חשבוניות וקבלות כאשר הכל נעשה דרך האינטרנט היא דבר אדיר שאין לו אח ורע בישראל. כמו כן ברצוני לציין את שירות הלקוחות המסור שתמיד מספק את התשובות לבעיות\דרישות שבאות ממני. תודה לרו"ח יורם שיפר ולכל צוות האתר.

מייל
yoramv@amdocs.com

טלפון
052-4714086

יורם ורדי

השירות שלכם הוא יעיל ונוח. כך למשל, במהלך התקופה בה קיבלתי מכם שירות, עברתי למשרדי החדש, ולא נזקקתי לבתי דפוס לצורך שינוי הפרטים. התמיכה הטלפונית שקיבלתי בוצעה באדיבות ובסבלנות ראויה לציון. כל פניה בטלפון או במייל, נענתה במהירות. בקיצור, שירות כמו שצריך.

טלפון: 03-6325201 פקס. 03-6325217
דוא"ל: orazin@netvision.net.il

אוסנת רזין
עורכת דין

גילינו את תוכנת invoice 4u והצטרפנו מייד כמנויים להפקת חשבוניות אוטומטיות ושרותי הסליקה שמספק האתר
https://www.invoice4u.co.il/invoice_automation.aspx
אין ספק שזה הפתרון האולטימטיבי להפקת חשבוניות לאתרי אינטרנט במיוחד לאור החסכון הרב שנוצר לנו מייד עם ההפקה האוטומטית ומשלוח החשבוניות במייל ללקוחותינו בארץ ובחו"ל. שיטת עבודה זו הפחיתה בצורה משמעותית את העול שהיה עלינו בהפקת חשבוניות רבות מידי חודש ולהערכתנו חסך לנו שכר של פקידה בחצי משרה. התוכנה מקצועית ועונה על הצרכים , השירות מצויין ואנחנו ממליצים מאד על צוות invoice4u ,תודה על הכל והמשך עבודה פורייה

אגנט אינטראקטיב נטוורק בע"מ
שיווק במנועי חיפוש
מייל info@agentinteractive.com
טל 9562333 03

Agentinteractive
תוכנת סטטיסטיקה באינטרנט "טראפיק אנלייזר" ושיווק באינטרנט

אנו ממליצים בחום על התוכנה שהיא פשוטה להפעלה, חוסכת משאבים רבים ונוחה לשימוש בעיקר. מעצם היותה באינטרנט, דבר המאפשר הוצאה של חשבוניות וקבלות מכל מקום ושליטה מלאה על כל ניהול העסק בצורה ידידותית וחכמה. העלות היא יחסית נמוכה - מחיר שווה לכל כיס וכמובן השירות, התמיכה והזמנים. אני ממליץ על התוכנה בחום.

צוות אתר "נגרים"
http://www.nagar.org.il
מייל admin@nagar.org.il
טל 054-7887706

צוות אתר נגרים וחברת קידומדיה

ממליצים עלינו ב facebook

אחלה של חברה, שירות אמין ומקצועי, מענה מהיר ונעים.

Talia Rozman

ממליצה מאוד על האתר, פתרון מעולה להפקת חשבוניות. שנים חששתי לעבוד עם חשבוניות ממוחשבות ועכשיו נוכחתי לדעת שטעיתי. פשוט נוח וקל. אפילו חוסך כסף (לקניית בולים) וטרחה לגשת לדואר... ממליצה מאוד! עכשיו הארכתי את המינוי ! יישר כח!!!

Shula Friedman Avira

נרשמתי להתנסות.. חידשתי בשמחה (-: שירות מצויין ותכנה נוחה

Roni Zehavi Oz

מערכת מעולה! מתקדמת וידידותית מאוד למשתמש. וגם השירות נהדר... ממליץ בחום!

David Ben Haim

שנה שלישית ברציפות ממשק משתמש נוח מאוד לשימוש ! מערכת מאוד אמינה . שירות יעיל, מהיר ואדיב. מומלץ מאוד !

David Shiri

שילוב של שירות, מקצועיות ומגוון רחב של מוצרים. הכי הרשים אותי האדיבות, הרצון לעזור, הסבלנות להסביר..ופשוט להיות שם עבורי בכל דבר ועניין! המשיכו כך

Orit Shasha

אתר ושרות מעולה לכל בית עסק

Aharon Binur

התוכנה של Invoice4u יציבה מאוד עם ממשק מאוד נוח וקל לתפעול. אני מרוצה מאוד ועונה על כל הצרכים, הם נותנים תמיכה טלפונית והסברים מעולים וישר לעניין. בקיצור אני מאוד ממליץ!

Ibrahem Abu Wasel

חברה אמינה, שירות יעיל ומהיר, אתר נהיר ונוח לתפעול, מאוד מרוצה

Adi Amrani

קל ופשוט

Michael Phan

הכי פשוט ויעיל שיש. ממליצה בחום

דורית גרייבר

הצטרפתי כעצמאית וצירפתי גם את לקוחותי. מרוצה מהשרות והנוחות בעבודה מכל מקום ובקלות. תודה!

Nirit Sadeh

כבר שנה שישית מרוצה מאוד. בעיקר בעיקר מהשירות והתמיכה הטכנית. תמיד תמיד מקבלת שירות מקצועי בנועם ובסבלנות אין קץ. הפעם, ממש נתקעתי , ובחוסר אונים בגלל המחשב שלי ולא התוכנה, קיבלתי שירות חריג ויוצא דופן מדוברת. תודה דוברת, זה לא מובן מאליו לקבל כזה שירות גם אישי גם מיידי.

רונית מגן

קל וידידותי

Jenny Vasserfirer

אני רוצה להמליץ על צוות invoice4u. מערכת חשבוניות וסליקת אשראי נוחה וקלה לתפעול. מדובר בצוות מקצועי, ומיומן ביותר. הם מעניקים שירות ויחס אישי עם הרבה אכפתיות ותמיד זמינים לעזור. נותנים לך יחס של VIP. מומלץ!

Shlomit Gur

ממשק נוח ויעיל ושירות לקוחות אדיב וסבלני. תענוג שיש כאלה עסקים. תודה

Gil Ben Or

משתמש בתכנה. קל, נח והתמיכה זמינה ואדיבה. מומלץ

Yuval Amzaleg

מערכת קלה פשוטה וידידותית מאוד לעבודה, נכון שיש עוד כאלה אבל בצירוף שירות נגיש, מקצועי ונעים - חוויה מנצחת !! בהצלחה לעסקים

Dotan Shoval

סופסוף סדר בחשבוניות...

Osnath Zafrir

תוכנה מצויינת. מאפשרת הפקת כל המסמכים דרך המחשב והטלפון, סליקה באשראי ומעקב אחר החשבוניות הפתוחות והתשלומים. עושה סדר בנהול הפיננסי של העסק שלי.

קובי חיון

I recently started my own company - " Building Bridges" As I opened my account at Inoice4u by recommendation of my accountant I was really surprised with their promptness and patience in guiding me through the whole app, settings and features. In the era of technology it makes a difference to have those who are working behind the computer, ready to assist you. Yes, technology is good but PEOPLE are still the best resources of any organisation. Thumbs up. a big thank you to Shirly and the team. חג שמח

Carina Baum

לאחר שימוש בחברה אחרת שהייתה יקרה להחריד, עברתי לשימוש ב Invoice4u. השירות של החברה, מהיר, אמין ומאוד מסודר. כמו כן במחיר הטוב ביותר עם השירות הטוב ביותר שמצאתי. אני מאוד מרוצה מהשירות שלהם וממליץ לכל מי שמעוניין לפתוח בית עסק אינטרנטי.

Daniel Taube

אני עובד עם invoice4u כבר שנים. הממשק מאוד נוח, וקל מאוד לתפעל את המערכת ולהוציא חשבוניות. ולא פחות חשוב - כשצריך סיוע או מענה אנושי, תמיד יש מישהו שחוזר לכל פנייה ונותן שירות במהירות. רואים שאכפת להם - ממליץ!

Ido Hendel

ממשק משתמש נוח, אינטואיטיבי וויזואלי. הפקת כל סוגי המסמכים והדוחות שעסק קטן זקוק, שירות יעיל, מהיר ואדיב. מה עוד? חידושים והתייעלות כל הזמן, כדוגמת מערכות הסליקה והדיוור. ממש החבר הטוב של העצמאי, ממליצה בחום!

Meital Segal Rapaport

מערכת מצויינת במחיר משתלם. תמיכה שצריך וDOWN TIME אפסי.

Avner Greenwald

מערכת אמינה, מהירה, נוחה לשימוש וידידותית. שירות יוצא מהכלל. "ואליו פור מאני" יוצא מהכלל. כל הזמן מחדשים וחושבים על עוד שירותים מעניינים לבעלי עסקים ועצמאיים. אני לקוח שלהם כבר שנים ומעולם לא התאכזבתי

Tomer Ben Azar

משתמש חדש של המערכת עבור חברה שלי. קלה לשימוש. זמינה. גמישה. בהשוואה למערכת אחרת שמשמשת אותי בעסקים אחרים, אני רואה שיפור.

Joseph Weinrauch

מערכת קלה.פשוטה.יעילה. ממש "אמריקה" של שירות מצד החברה. הופך את החיים הניהוליים קלים ויעילים. העברות לרואה החשבון בלחיצת כפתור. מרוצה מאד

Yechiel Rechtschaffen

רציתי לומר כמה מילים טובות על המערכת להפקת חשבוניות. אני עם החברה מאז שנת 2009 ומרוצה ביותר. שירות נוח וקל. תודה על השירות ובעיקר למור וינר שמלווה אותי למעלה משנה ובאמצעותה אני מקבלת את החבילות שהכי מותאמות לעסקים שלי.

Shiran Azar-Cohen

שירות מעולה, זמינות גבוהה, לשירותינו מתי שצריך - ניסיתי בחברה אחרת וממש התאכזבתי. כאן- אני ממש מרוצה! ממליצה בחום (:

Adi Rozen

פשוט וידידותי ביותר.

Kol Shofar

מערכת קלה לשימוש, שירות לקוחות מעולה! ממליצה בחום!

Noy First

מאוד נוח ופשוט לעבוד באתר ולהנפיק מסמכים וגם שרות ומענה לשאלות זריז ולעניין. אני אישית מאוד מרוצה מהשרות שאני מקבל

Max Zverzhinetsky

שירות טוב, אנשים אדיבים ותוכנה ממש קלה ונוחה לתפעול!

Meital Schwartz Bar Natan

שלום, אני מרב לוי, קלינאית תקשורת. החיסכון בניירת והארגון הופכים את ההסתגלות לתכנה לכדאית מאוד. השירות נעים וענייני, וגם יש טיפים לעסקים קטנים. ממליצה בהחלט. הייתי דואגת לקצת יותר מרחב עיצובי: שימוש בפונטים שונים, אפשרות למקם שורות במרחב הדף, להקטין/ להגדיל את החתימה והלוגו וכו'

Merav Levy

Invoice4u זה עונג שאין לתאר!!!חיי השתנו מאז שהתחלתי לעבוד איתם והשתנו כמובן לטובה!!!זה קל,זה פשוט,זה מסודר,זה מתועד,זה מקל על כל הסובבים(רואה החשבון,האמרגנים,המפיקים כולם)עכשיו יש לי מוטיבציה לעבוד ולהרוויח כפליים גם לשם הפרנסה והכלכלה וגם כי אני נורא אוהב להוציא עכשיו חשבוניות..תודה גדולה עודד מנשה!!!

Oded Menashe

תוכנה מצויינת! עובד לי יופי! הייתי שמח אם השירות היה זמין יותר. אבל סה״כ ממליץ בחום

רון ידלין

שירות מעולה, ממשק נח, מחיר מצוין ופתרון יעיל מאוד לעצמאים או חברות. מאוד ממולץ

Eyal Kelner

אני עו"ד אריה שילאנסקי, מתמחה בתחום נזקי גוף בלבד. אני ממליץ בחום על השירות של invoice4u. התלבטתי בין כמה חברות שנותנות פתרון דומה, אך אין ספק ש invoice4u יותר נוחה, יותר קלה לתפעול, מהירה ומאפשרת כלי שיווק יחד עם שליחת החשבונית. בקיצר - מומלץ.

Arie Shilansky

אחלה של תןכנה זמינה בכל מקום אפשרי

Harel Sade

מוצר מצוין עם שירות נהדר! תודה רבה

Yaakov Aglamaz

חייב לציין לטובה את השימוש הקליל והפשוט במערכת שלכם ואת השירות לקוחות. בתור בעל עסק אני ממש מרוצה ועשיתם לי את החיים מאוד קלים. המשיכו ככה!

Matan Cohen

שירות מצוין

Yaniv Shoval

מערכת טובה ונוחה מאוד. תמיד יודעים לתת שרות ולבוא לקראת הלקוח שצריך

Heday Kinarti

תוכנת הנח"ש ידידותית למשתמש, נוחה מאוד לעבודה. לא נתקלתי בתקלות וגם אם יש בעיות התמיכה חוזרים עוד באותו היום ועוזרים בטיפול ופתרונות. מאוד מרוצה!

Liat Zivoni

שירות מעולה, יעיל, זול, פשוט לשימוש. נהנה מכל רגע.

Nir Abraham

אחלה מערכת ושירות מעולה (תודה מיוחדת לנופר על ההסבר המפורט והטיפול המהיר ;)

Keren Gaznabi Amsalem

מזמן היו צריכים לחשוב על הרעיון של חשבונית במיל. ראיתי ומיד נדלקתי... כמה פשוט וטוב. בלי בתי דפוס ובלי התקשקשות מיותר במיוחד לעסק שכולו באינטרנט...

Ariel Ben Nun

שירות מעולה חזרו אלי במהירות ונתנו שירות ראוי לציון

גאר פילד

תוכנה מעולה להפקת חשבוניות, שירות מהיר אדיב ונוח.

Roi Falik

אתר נוח ושירות מעולה

Erik Yelensky

פתרון ממש טוב להפקת חשבוניות שירות אדיב אמין ואכפתי תודה רבה למירב

Dudu Cohen

אני עובדת אתכם כבר 4 שנים להערכתי, מאוד מרוצה. הממשק נח ושרות הלקוחות יעיל ומהיר.

זהר פורת

מערכת ידידותית וקלה לתפעול. צוות סבלני ומסביר פנים :)

Moran Ploznik

שירות מהיר ומקצועי, ידידותי למשתמש. מומלץ!

Paz Kinarti

ממולץ ביותר! שירות לקוחות מהיר ובעיקר סבלני,מאוד מרוצה��

Eidit Barlev

תוכנה מצוינת. נוחה לתפעול. אינטואיטיבית. שירות מהיר בשעות הפעילות.

Ofir Peer

הצטרפתי לפני כחודש. החיים הפכו לקלים יותר. קיבלתי שירות מהיר וברמה גבוהה ביותר! אדיבות, סבלנות, תמיכה מהירה מתי שרק הייתי צריכה. התכנה ידידותית, נוחה וקלה לשימוש. ממליצה בחום מכל ה-❤. חבל שלא הצטרפתי קודם!�

Shira Oron

מערכת מאוד נוחה וידידותית ביותר להפקת חשבוניות !!! מומלץ בחום.!!!

Yulia Milshtein

אני נרשמתי לפני חודש. קיבלתי ליווי בהרשמה מקיף ומקצועי. בסיום חודש ניסיון קיבלתי הצעה המתאימה לי מעוד. בנוסף אני מקבלת מהמערכת ניוזלטרים שנותנים עוד ערך מלבד המערכת החשבונאית.מערכת הפקת החשבונית מאד ידידותית וקלה לשימוש.והחשבונית המופקת נעימה בעיצובה וברורה.

Lilach Winebloom

Thanks for providing this service. Easy to use, efficient and friendly service.

Sharone Maital

very good service. they care and happy to help. easy to handle.

Itzik Gabay

כלי אינטואיבי, העוצמה בפשטות ההפעלה ובסל מקיף של מסמכים להפקה. אם משהו לא ברור זאת - תמיכה סבלנית ומקצועית בצ'אט ומקצועית. מומלץ בחום!

Etgar Marcus

אני עובד עם המערכת מספר שנים כעצמאי, המערכת נוחה מאד לעבודה ומשתדרגת באופן תדיר, ניתן לרכוש חבילות המתאימות לאופן השימוש מומלץ! עידן

Idan Greenberg

מערכת מאוד ידידותית למשתמש, דוחות נוחים מאוד ומעקב מדוייק, הרבה אפשרויות לבחירת סגנון המסמכים הוספת לוגו וכדומה ממליץ בחום רב, וגם המחיר מצוין!!

Tal Rajwan

פשוט מעולים! הטיפול מהיר, יש מענה מידי לכל בעיה ועזרה עם כל שאלה. לא מרגישה לבד. כל הכבוד!

Masha Murashkovsky

התחברתי לפני שנה למערכת Unvoice 4u... קיבלתי גם בהתחלה 3 חודשים חינם...אחלה שרות. מומלץ!

Shai Naiman

אני מנוי חדש במערכת והתרשמתי מאוד לטובה מהפונקציות הקיימות בה ומאיכות השירות! תודה רבה לכם!

Dor Witlin

אומנם אני לא אתכם יותר מכמה חודשים... אבל אחרי שעברתי ממערכת מתחרה... אפשר לראות את המקצוענות של המערכת שלכם ושל שירות הלקוחות בכל פניה, המשיכו כך! ותודה במיוחד ללינה על שירות מעולה ומקצועי.

David Ne'eman

משתמשת בתוכנה כבר כמה שנים ומאוד מרוצה. הבדל מהותי בנוחות וניהול לקוחות. אתם משתפרים כל הזמן! ממליצה למצוא פתרון לסליקת אשארי חד פעמית ללקוחות שבד"כ לא עובדים עם אשראי.

Yana Gorelik

הצטרפתי לאחרונה ואני חייב לציין כי מדובר בפתרון מקצועי ויעיל ולהנפקת חשבוניות לעסק. מן הראוי לשבח את התמיכה והליווי המקצועיים והאדיבים.

Royi Tibi

חברה מצויינת עם שירות מעולה. כל הכבוד

Eran Katsav

אני עובדת עם invoice4u מאז שנת 2012 לערך ובכל יום מצטערת שלא התחברתי לשירות הזה לפני שנים רבות (עצמאית מאז שנת 2001). מה עוד שהבוקר עם בישרו לי ששדרגו לי את החבילה באופן משמעותי ביותר, במתנה וללא עלות. כיף!

Iris Moshkovitz

חברת invoice4u עונה על כל הצרכים שלנו כעסק בניהול חשבונות. התוכנה מאד ברורה למשתמש, נעימה ופשוטה. השירות מדהים! תמיד שהייתה לי שאלה קיבלתי מענה, ואפילו קיבלתי טלפונים ומיילים מיוזמתכם כדי לבדוק כיצד אני מסתדרת, האם אני צריכה הדרכה טלפונית ועזרה בכל שאלה שיש לי. אנחנו מרוצים מאד וממליצים בחום!

Sharon Altman

אני אתכם משנת 2011 וחייבת לציין את מגמת השיפור עם הזמן, פשוט ראוי לכל הערכה. שירות הלקוחות שלכם מלווה אותי בקפידה ובמקצועיות וכאן רוצה לציין מאוד לטובה את קארין - מקסימה, מקצועית, אדיבה ויעילה. המשיכו כך ומובטחת הצלחה כבירה, תודה רבה.

Tiki Arviv

טופלתי על ידי לינה ויש לציין שהשירות מקצועי וסבלני ...

וילה מטריקס אייל קארו

אני רוצה לשבח את לינה מחברתכם, על השירות המהיר, היעיל והמקצועי, שהיא סיפקה לי היום לצרכי שימוש במערכת. כל הכבוד! אביתר

אביתר כהן

המערכת החדשה נוחה מאוד לתפעול, הפקת חשבונית בתוך דקה. שירות הלקוחות מעולה!! חזרו אליי תוך דקות מרגע פתיחת הקריאה, שמחה לחדש מנוי לשנה נוספת

Yael Aharon Ziv

אז ככה שמי מושחייב מוטי ואני חייב לציין שעברתי מעוסק מורשה לחברה בע"מ תהליך לא פשוט, והבנות המדהימות נותנות שירות מצוין וממש ליוו אותי בכל הדרך ובלי שום קשר אני ממליץ בחום על התוכנה כי היא ממש חוסכת זמן והרבה הרבה כאבי ראש. גם מילים טובות צריכים להגיד כשצריך. תודה רבה לכם מושחייב מוטי.

מוטי מושחייב

קליל, נוח ובהחלט ידידותי למשתמש

אירית שוורץ

תוכנה מעולה! ממש קלה לשימוש.. ממליץ לכל אחד שעובד עם חשבוניות נייר לעבור לתוכנה הזאת.

Or Yehezkely

לפני שנה הצטרפתי .עד אז עבדתי עם חשבוניות ידניות .אני מאד מרוצה ,נגיש קל נוח .זה מראה על מקצועיות ורצינות לעסק שלי .השרות מעולה התמיכה הטכנית מצוינת ונגישה. תודה לכל העוסקים במלאכה.איריס רוזן "בקצב שלי" אקווה בייבי

Iris Rosen

Two big thumbs up to Invoice4U. We have been using them for our invoicing for the last few years and we are very happy..

Jonny Ucko

בתור אחד שעובד מהשטח, אין יותר נוח מהוצאת חשבונית ללקוח מהמערכת! אין יותר פנקסים וניירת מה שהפך את חיי להרבה הרבה יותר נוחים ומקצועיים! שירות לקוחות מעולה וזמין ! ממליץ בחום, לנסות ולהתמכר...

Yoni Friedlander

עברתי למערכת החדשה. נוחה לשימוש ומתאימה לצרכים שלי. מירב מהתמיכה הייתה ממש מעולה! היו לי מספר שאלות לגבי המעבר. בהחלט מבינה עניין, וסייעה לי מהר וביחס אישי. חוויה חיובית מאד :)

Gidi Gilda

תוכנה מאוד נוחה לשימוש, ברורה ואינטואיטיבית. ממליץ בחם.

Erez Naveh

מאוד מרוצה מהתוכנה מהשירות לקוחות ומהנגישות, לקוחה של מספר שנים

Yifat Verchik Perez

מאוד נוח להוציא קבלות באתר, ומעל לכל סוף סוף חברה שיש לה שירות וחושבת קצת מחוץ לקופסה כדי לעזור ללקוחה שלהם. מאוד מרוצה ורק בגלל זה אני נשארת איתם ולא קונה פנקס קבלות. ממליצה מאוד :)

Toval Wasershtein

מערכת מעולה ושירות מצויין:)

חלי כהן