1-700-70-10-88 התחברות חודשיים חינם מ-ע-כ-ש-י-ו

חשבונית ירוקה

חשבונית ירוקה זה הכי 2023
כי אפילו ל-2022 נמאס מעצמה עם הפנקסים
והזיהום הסביבתי ושירותי הדואר שלא זזים.

אז קדימה – חשבונית ירוקה, כאילו דיגיטלית, כאילו Invoice4u.
במחשב, באפליקציה, במובייל, בטאבלט… מה שתרצו,
העיקר שתהיה דיגיטלית.
ועכשיו – 60 ימי התנסות בחינם. אין עוד חשבונית ירוקה כזו.

למה כדאי להצטרף לחשבוניות הירוקות של INVOICE4U ?

 • עמלה מינימלית - חברת סליקה Invoice4u

  מתקדמים להפקת חשבונית ירוקה

  לא זורקים אותך למים לפני שנותנים לך לבחור מסלול הפקת חשבונית ירוקה, קבלה ירוקה ושאר מסמכים וירקות. אחרי 60 ימי התנסות חינם - יעמוד לרשותך מגוון של מסלולי מנוי, בעלות חודשית משתנה– החל מ-19 ₪ בלבד.
 • שליטה בניהול חשבוניות

  מערכת invoice4u מציגה בפניך דוחות כספיים וחשבונאיים עדכניים שרלוונטיים לעסק שלך - אלה שהופקו ללקוחות נבחרים, או אלה שחשוב לך לקבל התרעה לגביהם, דוח הכנסות להנהלת חשבונות, לפריט. בקיצור, מי היה מאמין שלדוחות תהיה השפעה חיובית כל כך על העסק שלך?
 • זמינות ונגישות זה כאן

  מרגע הפקת החשבונית הראשונה, כל מסמך או קבלה ירוקה שמגיעה בעקבותיה יזכירו לך את כמה מצחיק זה היה לתלוש חשבונית ואז לתלוש קבלה, או לתלוש חשבונית קבלה. אם יש משהו שאנחנו ב-Invoice4u יכולים להבטיח לך זו מערכת ידידותית, נוחה ונגישה להפקת מסמכים, בכל מקום, בכל זמן ומכל מכשיר.
 • עם זמן ועם כסף אנחנו לא משחקים

  יש שני דברים שלא משחקים איתם - זמן וכסף. אז סידרנו לכם מערכת מהירה כמו טיל טומהוק, נוחה כמו ד"ר גב, וזולה כמו קינוח במסעדה (הלכת על מסעדת מישלן? הגזמת קצת לא?) אז מה יש לך עוד לכתוב, לתלוש, לסרוק, לשלוח בדואר, או בפקס, להדפיס, לתייק, להזמין עוד פנקסים... התעייפנו רק מהמחשבה
 • אבטחת מידע וחתימה דיגיטלית

  מערכת INVOICE4U להפקת חשבוניות אלקטרוניות מאושרת לשימוש ורשומה כחוק בכל רשויות המס ואם נראה לך שכל מערכת יכולה ככה סתם להיכנס לרשויות המס ולקבל אישור, אז טעות בידך. חוץ מזה, חתימה דיגיטלית מאובטחת על פי הוראות החוק. נראה לך סתם ככה אנחנו משוויצים?
 • לתדמית יש חתיכת משקל

  כשלקוחות מקבלים חשבונית דיגיטלית למייל, מעוצבת, ממותגת עם פנייה אישית וחתימה, יש לזה השפעה על האופן שבו תופסים אותך. והרי ידוע שלערך הנתפס שלך יש משקל שיווקי ומיתוגי יקר ערך. אז השקענו בתבניות עיצוב, במקום לחתימה אישית, ואפילו באיורים אישיים שאפשר להוסיף. כל מה שנשאר לך הוא לבחור את מה שבא לך הכי טוב בעין ולרוץ עם זה

סתם חשבנו לספר לך עוד כמה דברים שבטח לא ידעת על חשבוניות ירוקות

זה היה מזמן – החשבוניות רק נולדו
עברו הרבה שנים מאז שלא הייתה לך שום אופציה אחרת אלא לפנות לבית הדפוס הקרוב ולהזמין פנקסי חשבונית, פנקסי קבלה ופנקסי חשבונית קבלה,
עם שם העסק, מספר ח.פ, כתובת ולוגו. מה לכתוב? איך לכתוב? ומה אם הכתובת תשתנה? או הטלפון? להדפיס הכל מחדש? אז צריך לחשוב טוב טוב לפני.
תכלס עברו בדיוק כך וכך שנים. איך אנחנו יודעים? כי אנחנו אלה שפתחתנו את הסכר הזה של מערכת להפקת חשבוניות דיגיטליות. שנת 2004. זה היה מזמן. מאז, אפשר אפילו להזמין פנקסים חדשים בדיגיטל. קצת מצחיק, אבל אנחנו לא לגמרי בטוחים שאלה שעושים את זה מבינים למה זה מצחיק.

לאט לאט – או אולי מהר מהר, תלוי אם שואלים את הצב או את הארנב – התחלנו להבין שמצבנו האקולוגי בכי רע, ושהנושא של שינוי האקלים, החור באוזון וחשיבות המיחזור הוא לא סתם עניין למחבקי עצים, אלא בעיקר לאלה שהורסים אותם. אז התחלנו לדבר במונחים של ירוק. מצד אחד האשימו את הטכנולוגיה שתרמה למצב, אבל היא גם זו שמציעה אינסוף פתרונות כדי להציל אותו. למשל, להחליף את הנייר בדיגיטלי. והנה הגענו לאלף השלישי, ופתאום כולם שולחים חשבוניות דיגיטליות, או חשבוניות ירוקות, תלוי אם שואלים את מחבק העצים את זה שהורס אותם.
אז אפשר לקרוא לזה חשבונית ירוקה או קבלה ירוקה או סתם חשבונית או קבלה, העיקר שהיא נשלחת באופן דיגיטלי, כמובן עם חתימה דיגיטלית וכדאי לא לשכוח את עניין המיתוג והעיצוב. זה גם נהיה הרבה יותר חשוב היום משום מה.

לחצו כאן להרשמה מהירה וחודשיים חינם ללא כל התחייבות

 

סיפורה של חשבונית ירוקה
בטח שמעת איפשהו, מתישהו, שהצבע הירוק מקושר לטבע. כנראה משום שרוב הצמחים הם ירוקים. למה הם ירוקים זה כבר סיפור בפני עצמו. במשפט אחד: זה קשור לאופן שבו האור נבלע על ידי הכלורופיל, החומר שקיים בתאים של עלי הצמח. טוּ מֶייק אֶ לוֹנְג סְטוֹרִי שוֹרְט, לכל נושא הטיפול בזיהום הסביבתי, בשימור אקולוגי, בנזק האקלימי וכו, הוצמד הצבע הירוק. אז כל דבר שעוזר לכדור שלנו להחלים מהמחלה הממאירה הזו שנקראת חור באוזון, הפך לירוק. הפקת חשבונית או קבלה בצורה דיגיטלית לא יוצאת דופן בעניין הזה. חשבונית ירוקה או קבלה ירוקה .
המשמעות הפשוטה ביותר היא, שמערכת Invoice4u, שלמעשה מעמידה לרשותך את האפשרות להפיק מסמכים חשבונאיים בצורה דיגיטלית, ולחסוך לעולם כמה עצים, קצת פחם שמשמש בתעשיית הנייר והרבה מאד דלק שנדרש לשינוע סחורות, היא מערכת ירוקה. קאפיש?

אז תכלס, שימוש שלך במערכת Invoice4u, הופך אותך לירקרק. או ירקרקה. וביננו, מה זה בסך הכל דורש ממך? הרבה פחות זמן משדורשת כל הסאגה שסביב הדפסת פנקסים, אחסון, כתיבה, תלישה, תיוק והשד יודע מה עוד. בוודאי הרבה פחות כסף, במיוחד אם לוקחים בחשבון שזמן שווה כסף, אבל גם תכלס בשטח מנוי שנתי עולה כמו פנקס. פלוס מינוס.

אז יאללה, הגיע הזמן לשחרר את הדפוס ולהשאיר אותו ל… הממ… וואלה לא מצליחים לזכור עכשיו מה עוד חייבים להדפיס.

לחצו כאן להרשמה מהירה וחודשיים חינם ללא כל התחייבות 

 

לסיכום, הפקת חשבונית ירוקה משמע תרומה לסביבה, חסכון בזמן, כסף והסוף לניירת מיותרת במשרד.

שירותים נוספים

כל הדרכים לסלוק באמצעות חברת סליקה Invoice4u

שירתי סליקת אשראי לעסקים

למידע נוסף

מערכת דיוור אלקטרוני חינם

למידע נוסף

מערכת ניהול לקוחות CRM מתקדמת

למידע נוסף

מסחר אלקטרוני E-commerce ואוטומציה

למידע נוסף