סליקת אשראי באינטרנט

את המחיר המפתיע של שירותי הסליקה באשראי משלימים עוד יתרונות רבים שהופכים את העסק להרבה יותר יעיל וקל לשליטה, תוך מיקסום השירות ללקוח והקטנת הוצאות משמעותית לבית העסק.
השאר פרטים וניצור קשר בהקדם

לא רק גבייה בטוחה ויעילות בקבלת תשלומים מלקוחות

 • מחירי סליקה מהזולים ביותר בישראל

  חבילות סליקה לעסקים בעלויות סליקה אטרקטיבית שלנו - החל מ-1.25% - הם הצעת מחיר ללא תחרות, מחיר שהופך לכדאי עוד יותר כאשר מדובר בחבילה משולבת הכוללת גם הפקת חשבוניות אוטומטית במעמד הסליקה המתבצע אונליין לחיסכון בזמן וייעול תפעול העסק.
 • שירות לקוחות אישי ומקצועי זמין

  בסופו של דבר, עסקים נעשים בין אנשים ולכן למרות שכל מערכות הסליקה שלנו ידידותיות למשתמש וקלות לתפעול, עומד לרשותך מוקד סליקה מאויש בנציגים מקצועיים. בנוסף, נשמח להעניק לך הדרכה אישית ועזרה בהטמעת המערכת, ובמיוחד התאמת מסלול סליקה לפעילות העסקית שלך.
 • מהירות התחברות והקמת מסוף סליקה

  הזמן שלך יקר ולכן נפעל לאישור פתיחת מסוף סליקה מהיר, כדי לאפשר התחלת סליקה החל מ 48 שעות מרגע אישור הבקשה, וזאת במגוון מסלולי סליקה עם בחירת אפשרות קבלת תשלומים חודשית או שבועית.
 • מבחר ערוצי סליקת אשראי

  בין אם יש לך מספר ספק באחת מחברות האשראי ובין אם לאו, המערכת תיתן מענה מעולה לכל שיטת סליקה שמתאימה לחיוב לקוחותיך: סליקה ידנית במסוף אינטרנטי, סליקה אוטומטית תוך ממשק למערכת חיצונית או אתר, חיוב לקוחות ע"י הוראת קבע, ביצוע סליקה בסמארטפון באמצעות אפליקציה, כפתור חיוב ייחודי על המסמך ועוד...
 • כפתור חיוב אשראי מיידי מוטמע במסמך

  לקוחות רבים, בדרך כלל הקבועים, משלמים לך אחרי קבלת חשבונית מס כדרישת תשלום ממך. כדי להקל עליהם וליעל את הגביה של בית העסק פיתחנו כפתור חיוב עצמי בכרטיס אשראי ע"י הלקוח, בצורה ישירה ואוטומטית מתוך קישור מיוחד הנמצא על חשבונית מס או חשבון עסקה שנשלחו אליו.
 • מסחר אלקטרוני ודפי מכירה

  המסחר הופך להיות יותר ויותר דיגיטלי והיקף המכירות ברשת וסליקה מקוונת באתרי הסחר צוברים תאוצה. המענה לצורך זה ניתן ע"י סליקת אשראי דרך טופס חיוב מקוון ומאובטח בתקן PCI לתשלום מיידי בחנויות אינטרנטית ובאמצעות דפי מכירה מעוצבים וקלים להקמה.

את היתרון הגדול ביותר של שירותי הסליקה של INVOICE4U שמרנו דווקא לסוף:

השילוב המושלם של מערכות הסליקה, הפקת החשבוניות והדיוור הישיר ללקוחות – הסבר של כמה דקות משירות הלקוחות שלנו והכל מתחיל…הכל פשוט לתפעול…
כל שלוש המערכות פועלות אוטומטית ללא מגע יד אדם. והמשמעות: חיסכון בזמן, בכוח אדם והוצאות. בה בעת, העברת 'עבודה' למערכות אלה מאפשר לך שליטה וניהול עסק ביעילות מקסימלית.
וכך זה עובד: בוצעה עסקה? מיד עם קבלת אישור הביצוע מחברת האשראי מנפיקה מערכת הפקת החשבוניות הממוחשבת חשבונית ללקוח. מאחר והמערכות עובדות בסינכרון מלא, מיד עם הנפקת החשבונית מערכת ה- INVOMAIL שולחת אוטומטית את החשבונית למייל הלקוח. ובינתיים, בזמן שהדברים נעשים 'מעצמם', מתפנה לך זמן להמשיך ולטפל בעוד לקוחות.
אין בישראל שילוב מערכות דומה במחיר שאנחנו מציעים.

שירותים נוספים

הפקת חשבוניות דיגיטליות באינטרנט

למידע נוסף >

מערכת ניהול לקוחות CRM מתקדמת

למידע נוסף >

מערכת דיוור אלקטרוני בחינם

למידע נוסף >

מסחר אלקטרוני E-commerce ואוטומציה

למידע נוסף >