מערכת דיוור INVOMAIL

חיפשת מערכת דיוור, ומצאת את האחת שנותנת לך הרבה יותר מאשר 'רק' דיוור ללקוחות. מערכת INVOMAIL הינה תוכנת דיוור מתקדמת שיודעת לשאוב רשימות דיוור גם ממערכת החשבוניות וגם לעבוד בסינכרון מלא עם מערכת ה-CRM לניהול הלקוחות.

יתרונות מערכת הדיוור INVOMAIL

 • אייקון מערכת דיוור אינטגרלית ששומרת על קשר עם הלקוחות

  מערך שיווק אפקטיבי ע"י דיוור אלקטרוני

  הפעלת מערך שיווק ומכירות אפקטיבי שעובד עבור העסק שלך 24/7 באמצעות שליחת דיוור לקמפיינים פרסומיים וניוזלטרים, המייצרים לקוחות חדשים בהחזר השקעה משתלם במיוחד.
 • סנכרון מידע מושלם עם רשימת הלקוחות

  אפשרויות רבת להקמת קבוצות דיוור נפרדות לפנייה ממוקדת ע"פ מצב הלקוח ע"י משיכת נתונים ממערכת החשבוניות לפי לקוחות קיימים, מתעניינים ממערכת ה CRM, וגם רוכשים מדפי מכירה.
 • דפי נחיתה שמביאים תוצאות

  יוצרים בקלות דפי נחיתה מקצועיים, עם עיצוב רספונסיבי והתאמה לניידים, טפסי פרטים מעוצבים להגדלת אחוזי הרשמה, שילוב תמונות וסרטוני וידאו, הטמעת פיקסלים של גוגל ופייסבוק ואפשרות חיבור לדף מכירה/ עמוד סליקה לרכישה און ליין.
 • אייקון חיבור ל - PAYPAL וחשבונית אוטומטית כולל API

  מערכת בקרה סטטיסטית מתקדמת

  מערכת בקרה מתקדמת וברורה כדי לעקוב ולנתח את ביצועי הדיוור וביצוע אופטימיזציה לתוצאות- מה היו הקישורים המועדפים, כמות הודעת שנמסרו ונפתחו, שעות שיא מומלצות, מפת חום, תכנים נצפים יות, אחוזי פתיחה ועוד...
 • חשבונית דיגיטלית - חיסכון מוכח בזמן ומשאבים

  מנגנוני שיווק אוטומטיים

  אפשרויות רבות להגדרות דיוור אוטומטיות לחסכון בזמן וייעול השיווק: שליחת מסרים בתאריכים עתידיים, קביעת סדרות דיוור עתידיות ע"פ תכנים וקבוצות מוגדרות, שליחת מסרים אישיים כגון ימי הולדת או חגים, ועוד...
 • אייקון שיפור הקשר מול לקוחות ומתעניינים (CRMׂׂׂׂ)

  שירותים משלימים SMS וקורסים

  ניתן להוסיף למערכת הדיוור, בתשלום נוסף, עוד כלי שיווק חשובים נוספים להגברת המכירות : מערכת שליחת מסרוני SMS ליצירת קשר אישי ומהיר עם מתענינים ולקוחות קיימים, ומערכת לניהול והפצת קורסים און ליין המסייעת למאמצי מיתוג מקצועי בתחום הפעילות.

2 יתרונות נוספים חשובים לא פחות - עלות ושירות !

ברור מרשימת היתרונות שמנינו עד כה, שמערכת דיוור INVOMAIL היא הכלי היעיל והחסכוני לקשר ישיר עם לקוחות והגדלת מכירות. במיוחד בולט לעין הוא שילוב המערכות – הפקת חשבוניות, ניהול קשרי לקוחות ודיוור ישיר – שמביא להתייעלות משמעותית בניהול העסק, בקידום קשרי הלקוחות ו'תנובת' מסעות הפרסום האינטרנטיים. ובשורה התחתונה – ברווחיות העסק. ועדיין נשארת עם השאלה: כמה זה עולה… או עם התחושה ש"בטח אין עם מי לדבר כי אלה מערכות ממוחשבות. ובכן, גם כאן מחכה לך הפתעה..

שירותים נוספים

הפקת חשבוניות דיגיטליות באינטרנט

למידע נוסף >

סליקה במחירים הזולים בישראל

למידע נוסף >

מערכת ניהול לקוחות CRM מתקדמת

למידע נוסף >

מסחר אלקטרוני ופייפאל (API)

למידע נוסף >