ייצוא נתונים לריווחית

ייצוא נתוני הכנסות מהמערכת ישירות לתוכנת הנהלת החשבונות

ייצוא להנהלת חשבונות הוא כלי נהדר לעבודה יעילה , חיסכון בזמן ומניעת טעויות.
מתוך הגדרות החשבון במערכת, ניתן לייצא קובץ  לאחת מתוכנות הנהלת החשבונות הנפוצות בישראל, ריווחית, והנתונים יוזנו אליה אוטומטית בפורמט המתאים.
מבסוטים? גם רואה החשבון שלכם יהיה 🙂
השירות כלול במחירי החבילות וללא תוספת תשלום.

להרשמה מהירה – לחצו כאן

 

 

ה.

עצמאי ושכיר יחד

מידע נוסף

מחפשים תוכנה מתקדמת ואיכותית להנהלת חשבונות ולניהול העסק? מעוניינים לקדם את העסק ולייעל את העבודה באמצעות מערכת מקצועית להפקת חשבוניות וקבלות באינטרנט? אם כן, כדאי לכם להכיר את ריווחית.
המותג ריווחית הוקם בשנות ה-90 על ידי רואה חשבון מנוסה, במטרה לספק לבעלי העסקים תוכנה חדשנית לניהול העסק ולהנהלת חשבונות, במחיר שווה לכל כיס. המערכת תוכננה בקפידה על ידי אנשי מקצוע מנוסים על מנת לאפשר לעסקים לעבור לניהול ממוחשב, מתקדם ואיכותי יותר. התוכנה הממוחשבת הפכה לפופולרית מאוד תוך זמן קצר, וכיום יש גם אפשרות לעבור למערכת חשבונית אונליין של המותג המוכר והמצליח, וליהנות ממערכת מקצועית להפקת חשבוניות באינטרנט.

שירות חשבוניות אונליין

בשנות ה-90 החלו עסקים לעבור למערכות ממוחשבות להנהלת חשבונות כפולה וחד צידית, במקום מילוי פנקסים בצורה ידנית כפי שהיה נהוג במשך השנים. המעבר לתוכנה ממוחשבת להנהלת חשבונות סייעה לעסקים רבים בישראל, ורבים מהלקוחות של התוכנה המתקדמת זכו לכלי ניהול מתקדמים לאותה תקופה, לדוגמה ניהול מלאי ממוחשב, הדפסת שיקים מהמחשב, ניהול קופה, ניהול יומני עבודה, ניהול ושימור קשרי לקוחות ועוד.

בשנים האחרונות העולם עובר לדיגיטל, ועסקים רבים, בעיקר עסקים קטנים ובינוניים, עוברים למערכת להפקת חשבוניות דיגיטליות ולהנהלת חשבונות אונליין. שירות חשבוניות אונליין לעסקים מבטיח יתרונות רבים לעסק, בין היתר חיסכון בעלויות הנהלת חשבונות וכוח אדם, תדמית של עסק ירוק הדואג לסביבה, הפקת מסמכים וחשבוניות בקליק מהיר ומכל מקום ומכשיר, אפשרות לסליקת כרטסי אשראי בעלות משתלמת ועוד.

גם לריווחית יש מערכת חשבונית אונליין המשפרת את ביצועי העסק ומבטיחה חיסכון בהוצאות, עלות חודשית זולה ואטרקטיבית, ממשקי עבודה נוחים וידידותיים למשתמש, שליחת חשבוניות ישירות למייל של הלקוח, מעקב טוב יותר אחרי גבייה, הכנסות והוצאות, סליקת אשראי נוחה וזולה ועוד. החברה מציעה תוכנה מתקדמת להפקת חשבוניות דיגיטליות, בעלות אטרקטיבית, ויש אפשרות להתנסות במערכת לתקופה של 60 ימים ללא עלות או התחייבות מצד הלקוח.

איך משתמשים בריווחית אונליין?

התוכנה הנפוצה ביותר בישראל להנהלת חשבונות ולניהול העסק זמינה עכשיו גם באינטרנט, וכל אחד יכול להתנסות במערכת המתקדמת למשך 60 ימים ללא עלות. כדי להשתמש בתוכנה המתקדמת טכנולוגית יש לבצע רישום מהיר באתר החברה, לבחור שם משתמש וסיסמה, לציין את סוג העסק (עוסק מורשה, עוסק פטור וכו') ולקבל אישור במייל.
בשלב הבא יש להיכנס למערכת אונליין של ריווחית, ולאחר הזדהות מהירה מגיעים לממשק העבודה הראשי. יש להקים עסק חדש ולבחור את סוג הנהלת החשבונות, חשוב לעדכן את כל השדות בדף פרטי העסק ולשמור את השינויים.
התוכנה באינטרנט מציעה כלים שונים ומגוונים, ורוב המשתמשים נעזרים במערכת כדי להפיק חשבוניות מס, קבלות, חשבוניות עסקה ומסמכים חשבונאיים נוספים. כדאי לדעת כי יש במערכת כלי ניהול מתקדמים וניתן להפיק דוחות ייעודיים שונים לצורך מעקב אחר תשלומי הלקוחות, דוחות הנדרשים לרשות המיסים כמו דו"ח מע"מ ודו"ח שנתי ועוד.
ממשקי העבודה בתוכנת חשבוניות אונליין מבית ריווחית נוחים וברורים, יש אפשרות לקרוא מדריכים שונים ולקבל סיוע טכני בעת הצורך. המערכת להפקת חשבוניות אונליין כוללת תמיכה בסליקת כרטיסי אשראי, המערכת תוכננה מראש עם אפשרות להתממשקות מלאה לאתרי מכירות אונליין באמצעות כלי API למפתחים.

חשוב להוסיף לקוחות חדשים למערכת כדי להפיק חשבוניות בקלות ובקליק מהיר, המערכת מאפשרת להוסיף לקוח חדש בקלות, ויש בה כלי אוטומציה המסייעים למשתמש להפיק חשבוניות ומסמכים נוספים במהירות וללא טעויות אנוש. כאמור, כדאי להתנסות במערכת כדי להבין מהם היתרונות שהיא מציעה ועל מנת להתרשם מנוחות העבוד