10 סיבות לעסק קטן להתחיל להשתמש בחשבונית ירוקה

מנהלים עסק קטן ומחפשים פתרון איכותי ומתקדם להפקת חשבוניות, קבלות ומסמכים נוספים? הידעתם כי חשבונית ירוקה מציעה פתרון נוח, יעיל וידידותי למשתמש ולסביבה עבור בעלי עסקים קטנים? ובכן, אם אתה בעל עסק קטן כדאי גם לך להצטרף לחשבונית ירוקה וליהנות מכל היתרונות שהחברה מציעה עבורך. לפניך רשימה של 10 סיבות מדוע כדאי לכל עסק קטן להתחיל להשתמש במערכת שלנו.

חיסכון בזמן

פלטפורמת חשבונית ירוקה נועדה לסייע לעסקים קטנים ומייעלת את העבודה שלהם. באמצעות המערכת אפשר להפיק בקליק מהיר חשבוניות, קבלות ומסמכים נוספים. העבודה עם הפלטפורמה נוחה ומהירה, כך חוסכים זמן רב ואין צורך למלא חשבוניות בכתב יד, ללכת לתיבת הדואר, לקנות בולים וכדומה.

חיסכון בעלויות

הפקת חשבונית ירוקה באמצעות הפלטפורמה הייעודית כרוכה במינימום זמן, עלויות ומאמץ, אין צורך להעסיק כוח אדם מיומן כדי להפיק חשבוניות ומסמכים אחרים, לא צריך להשקיע הרבה כסף בתוכנת הנהלת חשבונות והתשלום החודשי זול. לכן, העסק חוסך בעלויות התפעול והניהול, זהו יתרון משמעותי ושירות חסכוני וחדשני לעסקים קטנים.

ממשק נוח וידידותי למשתמש

כדי להפיק חשבוניות ומסמכים אחרים יש להיכנס לאתר הייעודי באמצעות שם משתמש וסיסמה, הממשק ידידותי למשתמש, מעוצב בפשטות, ואין צורך בהדרכה או בקורס מקצועי כדי לעבוד עם המערכת היעילה. כל מי שיודע להפעיל מחשב ולגלוש באינטרנט יכול להפיק חשבוניות בקלות, ובמידת הצורך ניתן לקבל סיוע מצוות התמיכה של החברה.

תדמית ירוקה לעסק

במקום לרכוש פנקסי חשבוניות מס מנייר, ובלי להדפיס כמויות גדולות, נרשמים לשירות חשבונית ירוקה באינטרנט ושולחים במייל את המסמכים ללקוחות. העסק זוכה לתדמית ירוקה המסייעת לו מבחינת מיתוג.

אוטומציה

המערכת המתקדמת כוללת תהליכים אוטומטיים שונים שיכולים לחסוך עבורכם הרבה זמן, וגם למנוע טעויות אנוש. במערכת אחת אפשר לבדוק האם הלקוח חויב, האם נשלחה לו חשבונית, לבדוק שהוא קיבל את המייל, להגדיר נמענים מראש ועוד.

מגוון דוחות בהתאמה אישית

הפלטפורמה מאפשרת להפיק חשבוניות וקבלות, אך ניתן להפיק דוחות נוספים לצורך ניהול יעיל ומתקדם יותר של העסק, לדוגמה דוחות ביצוע והשוואה בין תקופות שונות, דוח חייבים ועוד.

שירות לקוחות זמין

מוקד השירות של חשבונית ירוקה זמין בשעות הפעילות של העסק, ניתן לקבל מענה ותמיכה במגוון נושאים, לרוב תוך דקות ספורות.

אפשרות לנהל מספר עסקים בחשבון אחד

אם יש לכם יותר מעסק אחד, תוכלו לנהל את כל העסקים תחת חשבון אחד בחשבונית ירוקה, וכך תחסכו עלויות ותיהנו מניהול יעיל ואפקטיבי יותר.

גידול ברווחיות העסק

המערכת המתקדמת יכולה לסייע לכם להגדיל את רווחיות העסק, במקום אחד תוכלו לעקוב אחרי חשבוניות פתוחות, חובות של לקוחות, אפשרויות תשלום, דוחות ניהוליים שונים ועוד.

תמיכה בסליקת אשראי ותשלום בפייפל

המערכת תומכת בסליקת כרטיסי אשראי ובתשלומי פייפל, זהו יתרון חשוב לבעלי עסקים קטנים המעוניינים לאפשר ללקוחות לשלם באמצעות כרטיסי אשראי או בפייפל.