מדוע חשבונית דיגיטלית היא חלק מהמשרד של המחר?

סביבת העבודה במשרדים משתנה במהירות וישנם לא מעט חידושים טכנולוגיים המייעלים את העבודה בעסק, חוסכים עלויות, משפרים ביצועים ומבטיחים שירות טוב ויעיל יותר ללקוחות. בשנים האחרונות אנו מוצפים בחידושים טכנולוגיים המשנים את העולם כפי שאנו מכירים, לדוגמה אפליקציות מובילות כמו וויז שהעלימו כמעט לגמרי את השימוש במפות דרכים רגילות, כרטיס טיסה דיגיטלי במקום כרטיס מודפס ועוד.
גם העבודה במשרד משתנה בגלל הפתרונות הטכנולוגיים החדשניים, וכיום אפשר ליהנות משירותי הנהלת חשבונות באינטרנט, ניתן להפיק חשבוניות וקבלות דיגיטליות ללא צורך בהדפסה ובשליחת המסמך בדואר וכדומה. מאחר והיום כל העסקים מעוניינים לעמוד בחזית הטכנולוגיה, רבים מחפשים מערכות מתקדמות להפקת חשבוניות באינטרנט, לניהול לקוחות (CRM) בענן, למערכות חדשניות לדיוור אלקטרוני וכן פתרונות סליקה מתקדמים המתאימים גם לעסקים הקטנים.

מהי חשבונית דיגיטלית ומדוע היא מתאימה למשרד שלכם?

כל עסק בישראל חייב להתנהל כחוק ועל פי הפקודות המחייבות, יש לדאוג לניהול תקין ונכון של העסק, להקפיד על הפקת חשבוניות או קבלות, לנהל רישום הכנסות והוצאות, לדווח לרשויות המס ועוד. עד לאחרונה, עסקים רבים הנפיקו חשבוניות ללקוחות באמצעות תוכנות שונות או בעזרת משרד הנהלת חשבונות חיצוני, אך כיום יש פתרונות טכנולוגיים טובים ומשתלמים יותר עבור עסקים, בעיקר עבור העסקים הקטנים והבינוניים.
אחד החידושים הטכנולוגיים המשנה את המשרד כפי שאנו מכירים, הוא השימוש במערכת מתקדמת להפקת חשבונית דיגיטלית באינטרנט, עם אפשרויות לסליקה בטוחה במחיר זול ואטרקטיבי. החשבונית הדיגיטלית מחליפה במהירות את השימוש בתוכנות היקרות והמסובכות לתפעול ולהבנה או מילוי חשבוניות וקבלות בכתב יד. לחשבונית הדיגיטלית יש יתרונות רבים, זהו פתרון מקצועי וחדשני המתאים לכל המשרדים, ובעיקר לעסקים הקטנים. היתרונות העיקריים של המערכת הם:
מערכת ידידותית למשתמש, כל אחד יכול להפיק חשבוניות בקלות ובלי להסתבך.
המערכת זמינה מסביב לשעון, 24 שעות ביממה.
ניתן להתחבר למערכת מהמחשב במשרד, מהלפטופ, מהנייד ומהמחשב הביתי.
חיסכון ניכר בהוצאות התפעול של המשרד, אין צורך בהדפסת החשבוניות, בכמויות גדולות של נייר ודיו למדפסות, בשליחת החשבוניות בדואר ועוד.
אין צורך להקצות כוח אדם מיוחד להפקת החשבוניות במערכת המקוונת.
המערכת כוללת ארגז כלים שימושי המשדרג את העבודה במשרד.
מחיר אטרקטיבי ומגוון חבילות לבחירה.
החשבונית הדיגיטלית הופכת לכלי עבודה מרכזי במשרד המודרני
באמצעות מערכת להפקת חשבוניות דיגיטליות כל עסק יכול לחסוך עלויות ומשאבים רבים, כמו כן אפשר להפיק חשבוניות ומסמכים נוספים מהמערכת מכל מכשיר, בכל שעה ובכל מקום, גם מהבית, במהלך חופשה ואפילו בזמן טיול או נסיעה עסקית לחו"ל.
החשבונית הדיגיטלית מהווה כלי עבודה מרכזי ויעיל, היא מונעת טעויות אנוש, משפרת את השירות ללקוחות וגם חוסכת עלויות, זמן וטעויות. בנוסף, החשבונית הדיגיטלית נחשבת לפתרון ירוק, היא גם משפרת את תדמית העסק שלכם ומסייעת לכם לקדם את העסק, להתמקד בנושאי הליבה וליהנות מפתרון חדשני ומעבודה במשרד מתקדם. זהו גם יתרון חשוב כדי למתג את העסק וליצור בידול מהמתחרים.