1-700-70-10-88 התחברות חודשיים חינם מ-ע-כ-ש-י-ו

היתרונות הרבים של הפקת חשבוניות באינטרנט עבור בעל העסק

מי היה מאמין, שהנהלת חשבונות לעסק יכולה להיות כל כך קלה וזולה?

בעבר היו נחוצים מסמכים רבים, תיוקים מתישים, ייצור עותקים, משלוחי דואר ואפילו ציוד משרדי רב, שתפסו חלק נכבד מזמנם היקר של בעלי העסקים, דרשו מהם התנהלות אדמיניסטרטיבית קפדנית ומסודרת, הקצאת שטח לאחסון ותיעוד כל הפעילות העסקית ואף העסקת כוח אדם, שידע לתפעל ולנהל את כל האופרציה הזו בעסק.
למזלנו, הימים האלו חלפו, ועידן חדש הגיע, בו ניהול החשבונות של העסק נעשה באמצעות תוכנה מאובטחת, חוקית וחכמה, קלה לתפעול ומאוד ידידותית למשתמש, שמסייעת לבעלי עסקים בביצוע,
תיעוד וגיבוי מגוון פעולות החל מהפקת חשבוניות באינטרנט דרך סליקת כרטיסי אשראי ועד לניהול המלאי והעובדים בעסק.

המציאות ההיא הפכה להיסטוריה- מתקדמים להפקת חשבוניות באינטרנט

כן, זה נראה ממש מזמן, כאילו חלפו עידנים מאז שעסקים מילאו חשבוניות ידניות ב- 3 העתקים על גבי נייר כימי, ושלחו אותן ללקוחות במעטפות עם בול באמצעות (יונות) הדואר בתקווה שיגיעו אל יעדן בשלמותן ובזמן.
עם חדירת הטכנולוגיות החדשות לחיינו, העסקים הם פלח השוק הראשון שנוגס בקידמה ונהנה מיתרונותיה, ויפה שעה אחת קודם.
ולמי שעוד לא פיתח תיאבון בריא לקידמה, הנה כמה סיבות טובות להתקדם להפקת חשבונית דיגיטלית ושירותים מקוונים נוספים לעסק:

סדר וארגון

באמצעות הפקת חשבונית דיגיטלית ושימוש במגוון שירותים דיגיטלים נוספים ניתן לחסוך הדפסה והעתקה של מסמכים, תיוק, מיון וארגון של דפים אינספור ולהתחיל לנהל תיקיות ממוחשבות בקליק. תשכחו מחיפוש אחר קבלה שלקוח דורש בנבכי הרישומים מלפני 3 שנים, עזבו אתכם מחשבוניות שנרטבו, נקרעו, נלעסו או נגרסו בטעות, כל התנועות העסקיות שלכם מתועדות ושמורות ונגישות לכם בכל עת.

נגישות

הוצאת קבלה, חשבונית או כל מסמך אחר יכולה להתבצע בכל עת ומכל מקום. כבר אין צורך להיסחב עם פנקס הקבלות, כי את הפעולות המקוונות של העסק ניתן לבצע גם מהמכשיר הנייד בכל מקום ובכל זמן.

גיבוי ואבטחה

כל הפרטים המוזנים און ליין מגובים, שמורים ומוגנים מפני התקפות וירוסים או כשל בחומרת המחשב. אין צורך בהפקת העתקים, כי כשהחומר מגובה גם בענן אתם יכולים להיות רגועים שהוא תמיד יימצא שם. כמו כן, המסמכים חתומים בחתימה אלקטרונית, המונעת זיופים ושינויים, ומעניקה להם תוקף חוקי לכל עניין ודבר.

שליחת מסמכים וקבלות

חוסכים את המעטפות, הבולים, הדואר הרשום, דואר השליחים וכל הפעולות המתישות שגוזלות זמן יקר מהפעילות העסקית שלכם. כעת ניתן לשלוח את החשבונית און ליין גם ללקוחות העסק וגם לרואה החשבון בקליק אחד באמצעות דואר אלקטרוני שמגיע לכל היותר תוך מספר דקות בלבד.

אקולוגיה

הפקת חשבונית ירוקה ושליחתה און ליין מאפשרת לעסק להיות אקולוגי יותר ולקחת חלק בשמירה על הכדור.

שירותים משלימים

בנוסף להפקת חשבונית מקוונת, ניתן לקבל שירותים נילווים ומשלימים לניהול העסק,  ביניהם :

  • אפשרויות לסליקת כרטיסי אשראי
  • מנגנון הוראות קבע באינטרנט לחיוב חודשי קבוע
  • דפי מכירה מתקדמים ומעוצבים למכירה אונליין
  • מערכת ניהול לקוחות CRM
  • מערכת דיוור אלקטרוני
  • ניהול הוצאות  – פיתוח עתידי.