היתרון בהנפקת קבלות באינטרנט

הפקת חשבונית דיגיטלית, על ידי תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט, חוסכת לכם הרבה זמן, נייר, כסף וכאבי ראש. לכן, בשנים האחרונות החלו יותר ויותר עצמאים לנטוש את פנקסי החשבוניות הידניים או את התוכנות היקרות, לטובת תוכנות מתקדמות להנהלת חשבונות באינטרנט.
אם בעבר הלא רחוק, כל עצמאי שהקים או ניהל עסק פנה לבית דפוס כדי לעצב ולהדפיס עבורו פנקסי חשבוניות וקבלות, כיום יש פתרונות מתקדמים, חסכוניים ויעילים יותר להפקת חשבוניות באופן מקוון ובאמצעות תוכנה המוכרת ומאושרת על ידי רשות המסים בישראל.

מה זה חשבונית או קבלה דיגיטלית?

עוסק פטור חייב על פי פקודות המס והחוקים בישראל להפיק קבלות בגין כל תמורה לעסקה, בעוד עוסק מורשה נדרש להפיק חשבונית מס ולאחר קבלת התמורה עליו להפיק גם קבלה. אם עוסק מורשה מקבל את התמורה מיד לאחר השלמת העסקה, באפשרותו להפיק חשבונית מס קבלה במקום הפקת שני מסמכים.
במקום להסתבך עם מילוי ידני של פנקסי חשבוניות וקבלות, כדאי גם לכם לעבור להנהלת חשבונות באינטרנט. זו תוכנה מתקדמת וידידותית למשתמש, קל לעבודה אתה וניתן להפיק באמצעותה מגוון רחב של מסמכים, ביניהם כמובן חשבוניות וקבלות דיגיטליות, דרישות תשלום (חשבונית עסקה), הצעות מחיר, תעודות משלוח ו/או זיכוי ועוד. לאחר הפקת המסמך בתוכנה המקוונת, ניתן לשלוח את המסמך ללקוח באמצעות דואר אלקטרוני. כך למעשה חוסכים את עלויות הנייר והדיו בעסק, כמו כן העסק זוכה לתדמית של חברה ירוקה הדואגת ושומרת על הסביבה בה אנו חיים.

פתרון ירוק וידידותי למשתמש

תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט מאפשר להפיק מסמכים שונים כגון חשבוניות דיגיטליות, קבלות, חשבוניות עסקה, הצעות מחיר וכיוצא בזה. במקום למלא פנקסי נייר ובלי להדפיס חשבוניות וקבלות במשרד, עוברים להנהלת חשבונות באינטרנט וזוכים ליתרונות רבים כגון:
חיסכון בעלויות ההדפסה בעסק (נייר, דיו ותחזוקה של מדפסות).
חיסכון בעלויות כוח אדם.
תדמית ירוקה של עסק השומר על הסביבה.
תדמית של עסק מתקדם וחדשני הניצב בחזית הטכנולוגיה.
ממשק עבודה נוח וידידותי למשתמש מונע טעיות אנוש, משפר את ביצועי העסק, חוסך עלויות ומייעל את העבודה.
כלי ניהול מתקדמים לשיפור העבודה, לחיסכון במשאבים ולשיפור השירות ללקוחות העסק.
המערכת ממוחשבת לכן לא ניתן לאבד מסמכים חשובים.
שיפור תהליכי הגבייה, לקוחות לא יכולים לטעון שלא קיבלו חשבונית או קבלה בדואר.
בנוסף, אפשר לעצב את החשבוניות והקבלות הדיגיטליות בהתאם לצורכי המיתוג ומאפייני העסק.

חיסכון משמעותי בהוצאות העסק

המעבר להפקת חשבוניות וקבלות דיגיטליות באמצעות תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט מבטיח חיסכון משמעותי בהוצאות העסק. אין צורך לשלם עבור פנקסי חשבוניות המודפסים בבית דפוס, ולא צריך לרכוש תוכנת הנהלת חשבונות ולהעסיק מנהל חשבונות מקצועי. באמצעות התוכנה באינטרנט העסק מקצץ עלויות ומשפר את הרווחיות שלו. כמו כן, אין צורך לשלם לרואה חשבון או למשרד הנהלת חשבונות חיצוני, וניתן לחסוך אלפי שקלים בשנה.