1-700-70-10-88 התחברות חודשיים חינם מ-ע-כ-ש-י-ו

שרון קוטלר- שמיים כחולים

על החברה

כבר בשנות השבעים של המאה הקודמת, מילדותי, התחלתי לצעוד את הדרך אל עצמי. הרבה לא ידעתי, רק ידעתי שאני בחיפוש עצמי של מי אני רוצה להיות ומה הייעוד שלי. לקח כמה שנים של הקמת חומות, קבלת "סטירות" כואבות, צעידה בדרכים לא סלולות, לעיתים מסוכנות, עד להבנה שבסופו של דבר הכל בתוכי, שהחיפוש הוא פנימי.

חוויתי מנעד מדהים של חיים שנע בין רקדן ללוחם. בשנת 2010 אחרי שחוויתי בעצמי טיפולים שונים, סדנאות ונחשפתי לעולם הקואצ'ינג-האימון,
פתחתי את הקליניקה שלי בהתלהבות ואהבה לתחום האימון. במשך מעל עשור יצרתי דרך אפקטיבית, בשילוב גישות שונות מעולם האימון ומעולמות תוכן נוספים, אני  בוגר שיטות מדהימות כגון mBIT, פרקטישינר, מאסטר nlp .
לשיטה שלי קוראים
"עוף החול האגדי – משינוי לניצחון!"
שמובילה אנשים ליציאה לפעולה והשגת תוצאות משמעותיות בחיים.

בכל מפגש (אישי, סדנה או הרצאה) אני חש את גודל האושר והזכות לחוות את האנשים שבוחרים לשנות את מצבם, לראות אותם עוברים ממצב כבוי למצב מואר עם הילה נהדרת. וכך גם אני ממשיך לצמוח ולהתפתח – דבר שיוצר אצלי היום בקליניקה הזדמנות לאנשים להקשיב לעצמם, לראות את הפוטנציאל הטמון בהם, לחזק את הביטחון העצמי ולעוף לדרך חדשה, בריאה ומעצימה. אצלי זה הפך לדרך חיים, ועבורי השמיים הכחולים יכולים להרחיב כל לב אדם ברגע שיבחר.

מתמחה בנושא: חרדה, פוביות, יציאה ממשברים, יצירת שינוים, לנשום.

אני כאן עבורכם. מדוע?

כי אני בוחר להראות לאחרים את מה שאני רואה – את "השמיים הכחולים".

 

פרטי קשר:
טלפון: 0526667894