1-700-70-10-88 התחברות חודשיים חינם מ-ע-כ-ש-י-ו

סליקת אשראי באינטרנט

את המחירים המפתיעים של שירותי סליקת האשראי שלנו משלימים עוד יתרונות רבים שהופכים את חיוב הלקוחות להרבה יותר יעיל וקל לשליטה,
תוך מיקסום חווית השירות ללקוח והקטנת הוצאות משמעותית לבית העסק.
פנו אלינו ונתאים את החבילה המשולבת סליקה + חשבוניות דיגיטליות המתאימה ביותר לעסק שלכם.

השאר פרטים וניצור קשר בהקדם

  חיוב אשראי לקוחות בצורה בטוחה ויעילות בקבלת תשלומים מלקוחות

  • מחירי סליקה מהזולים ביותר בישראל

   חבילות סליקה לעסקים בעלויות סליקה אטרקטיבית מאוד - עמלות סליקה החל מ-1% בלבד ! מגוון מסלולי סליקה החל מ 55 ש"ח לחודש לעד 50 מסמכים. מחיר שהופך לכדאי עוד יותר כאשר מדובר בחבילה משולבת הכוללת גם הפקת חשבוניות מס אוטומטיות לאחר החיוב , לחיסכון בזמן וייעול תפעול העסק.
  • אייקון שיפור תהליכי גבייה מלקוחות + אפשרות חיוב בהוראת קבע

   שירות לקוחות אישי ומקצועי זמין בדיוק כשצריכים

   בסופו של דבר, עסקים נעשים בין אנשים ולכן למרות שכל מערכות הסליקה שלנו ידידותיות למשתמש וקלות לתפעול, עומד לרשותך מוקד סליקה מאויש בנציגים מקצועיים. בנוסף, נשמח להעניק לך הדרכה אישית ועזרה בהטמעת המערכת, ובמיוחד התאמת מסלול סליקה לפעילות העסקית שלך.
  • אייקון חסכון בעלויות סליקת כרטיסי אשראי

   מהירות התחברות והקמת מסוף סליקה

   הזמן שלך יקר ולכן נפעל לאישור פתיחת מסוף סליקה מהיר, כדי לאפשר התחלת סליקה החל מ 48 שעות מרגע אישור הבקשה, וזאת במגוון מסלולי סליקה עם בחירת אפשרות קבלת תשלומים חודשית או שבועית.
  • מבחר ערוצי סליקת אשראי

   בין אם יש לך מספר ספק באחת מחברות האשראי ובין אם לאו, המערכת תיתן מענה מעולה לכל שיטת סליקה שמתאימה לחיוב לקוחותיך: סליקה ידנית במסוף אינטרנטי, סליקה אוטומטית תוך ממשק למערכת חיצונית או אתר, חיוב לקוחות ע"י הוראת קבע, ביצוע סליקה בסמארטפון באמצעות אפליקציה, כפתור חיוב ייחודי על המסמך ועוד...
  • חשבונית דיגיטלית - חיסכון מוכח בזמן ומשאבים

   כפתור חיוב אשראי מיידי מוטמע במסמך

   לקוחות רבים, בדרך כלל הקבועים, משלמים לך אחרי קבלת חשבונית מס כדרישת תשלום ממך. כדי להקל עליהם וליעל את הגביה של בית העסק פיתחנו כפתור חיוב עצמי בכרטיס אשראי ע"י הלקוח, בצורה ישירה ואוטומטית מתוך קישור מיוחד הנמצא על חשבונית מס או חשבון עסקה שנשלחו אליו.
  • מסחר אלקטרוני ודפי מכירה

   המסחר הופך להיות יותר ויותר דיגיטלי והיקף המכירות ברשת וסליקה מקוונת באתרי הסחר צוברים תאוצה מדי שנה. המענה לצורך זה ניתן ע"י סליקת אשראי דרך טופס חיוב מקוון ומאובטח בתקן PCI לתשלום מיידי בחנויות אינטרנטית ובאמצעות דפי מכירה מעוצבים וקלים להקמה המייתרים את הצורך בהקמת אתר חנות.
  • חיוב לקוחות בהוראות קבע באשראי

   מערכת פשוטה וידידותית לחיוב לקוחות בכרטיסי אשראי דרך הוראות קבע במועד קבוע מדי חודש, לתקופה מוגדרת מראש. המנגנון כולל גם הפקת חשבונית מס קבלה אוטומטית ללקוח אחרי החיוב החודשי ושליחה בדואר אלקטרוני. ייעול ופישוט חיוב מחזורי של לקוחות , לחסכון רב בזמן וכסף.
  • שמירת פרטי כרטיסי אשראי (טוקניזציה)

   חיוב לקוחות באשראי בצורה בטוחה, על ידי מנגנון שמירת פרטי כרטיסי אשראי של לקוחות בצורה מאובטחת לפי תקני אבטחה מחמירים. המנגנון מאפשר חיוב לקוח ע"י TOKEN דיגיטלי מוצפן, במקום בכרטיס עצמו, ללא צורך בהשקעה במערכות מידע או תשתיות אבטחה נוספות.

  את היתרון הגדול ביותר של שירותי הסליקה של INVOICE4U שמרנו דווקא לסוף:

  השילוב המושלם של מערכות הסליקה, הפקת החשבוניות והדיוור הישיר ללקוחות – הסבר של כמה דקות משירות הלקוחות שלנו והכל מתחיל… הכל פשוט לתפעול…

  כל שלוש המערכות פועלות אוטומטית ללא מגע יד אדם, והמשמעות: חיסכון בזמן, בכוח אדם והוצאות. בה בעת, העברת 'עבודה' למערכות אלה מאפשר לך שליטה וניהול עסק ביעילות מקסימלית.

  וכך זה עובד: בוצעה עסקה? מייד עם קבלת אישור הביצוע מחברת האשראי, מערכת הפקת החשבוניות הממוחשבת מנפיקה חשבונית ללקוח. מאחר והמערכות עובדות בסנכרון מלא, מייד עם הנפקת החשבונית מערכת INVOMAIL שולחת אוטומטית את החשבונית למייל הלקוח. ובינתיים, בזמן שהדברים נעשים 'מעצמם', מתפנה לך זמן להמשיך ולטפל בעוד לקוחות.

  אין בישראל שילוב מערכות דומה במחיר שאנחנו מציעים.

  שירותים נוספים

  הפקת חשבוניות דיגיטליות באינטרנט

  למידע נוסף

  מערכת ניהול לקוחות CRM מתקדמת

  למידע נוסף

  מערכת דיוור אלקטרוני בחינם

  למידע נוסף

  מסחר אלקטרוני E-commerce ואוטומציה

  למידע נוסף