איך מנהלים את שיווק העסק איתנו

ואיך invoice4u עוזרת לך לנהל ולשווק את העסק שלך טוב יותר

Invoice4u, איננה רק מערכת להפקת חשבוניות… invoice4u הינה מערכת שתעזור לך בניהול ושיווק העסק!

קראת נכון! המערכת תביא לעסק שלך לקוחות נוספים באמצעות הכלים החדשניים שפיתחנו ואף תתרום להגדלת המכירות ו"אפסיילים" ללקוחותיך הקיימים.

כלים אלו פותחו על ידנו כדי לענות על הצורך השיווקי אשר קיים בכל עסק באשר הוא.

לאחר המעקב על הלידים הנכנסים, עלינו לתחזק את הקשר עם הלקוחות הקיימים שלנו.

הכלים שתספק לך המערכת בכדי לניהול ושיווק העסק:

  1. מערכת ניהול לקוחות crm אשר נועדה לטיפול בלידים הנכנסים שלנו שהם פניות ממתעניינים . המערכת תסייע בניהול ומעקב אחר הפניות עוד טרם המתעניין הפך ללקוח. כל ליד חדש יוכנס באופן אוטומטי לרשימה הרלוונטית במערכת הדיוור , כך שניתן יהיה לשלוח לו מסרים שוטפים או אוטמטיים עד אשר יהפוך ללקוח.

למידע נוסף על מערכת ה-crm לחץ כאן 

 

  1. מערכת דיוור (invoimail מבית "שלח מסר") אשר תסייע לעסק שלך בשמירת קשר עם לקוחותיך הקיימים. השקעת משאבים בשיווק העסק היא דבר חשוב, אך לא פחות חשוב מכך הינו מיצוי הפוטנציאל והגדלת המכירות ללקוחות הקיימים שלך באמצעות אפסיילים שכן הם כבר קיימים ואינך צריך להשקיע מאמצי מכירה כמו אלה הדרושים להבאת לקוחות חדשים. המערכת יודעת לסנכרן את רשימת הלקוחות שלך לרשימות התפוצה במערכת הדיוור באופן אוטומטי

למידע נוסף על מערכת invoimail לחץ כאן 

  1. ניהול דפי מכירה מעוצבים למכירה נגישה וקלה על ידי הלקוחות עצמם בכל זמן נתון. גם כאן , תדע המערכת לצרף כל רוכש שביצע רכישה אונליין באמצעות דף מכירה לרשימת התפוצה הרלוונטית במערכת הדיוור על פי הגדרה מראש.

למידע נוסף  אודות דפי המכירה לחץ כאן

  1. הפקת מסמכים חשבונאיים הינה דבר ברור מאליו אך אין להתייחס אליה כך. הפקת מסמכים חשבונאיים במערכת invoice4u תורמת רבות לשיווק העסק בין אם המסמך מופק בצורה אוטומטית אשר משדרת מקצועיות, מכיל את לוגו החברה וכן הערות שיווקיות שבוחר להוסיף המשתמש – אנו נלמד אותך כיצד להשתמש בחשבוניות הנשלחות ללקוח לצורך קידום השיווק והגדלת המכירות שלך.
  2. מתן האפשרות לשלם בכרטיס אשראי מקלה על הלקוח שלך ומנגישה את השירותים שלך למעגל רחב יותר של לקוחות. חשוב לציין שבסיום תהליך הסליקה מופקת ללקוח חשבונית אוטומטית אשר נשלחת גם למייל שלו והכל עובד בסנכרון מושלם ותחת מערכת אחת.

למידע נוסף על מסלולי סליקת האשראי לחץ כאן 

 

התרשם בסרטון הבא מהאפשרויות הרבות העומדות בפני משתמשי מערכת invoice4u לשווק את העסק שלהם באמצעות כלים אלו-מאת רו"ח יורם שיפר: